Afyon Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Afyon

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2008

 • adres

  ADRES

  Ertuğrul Gazi Mah. Güvenevler Merkez / Afyonkarahisar
  MERKEZE UZAKLIK : 3 km

 • telefon

  TELEFON

  (0272) 229 9010

Afyon Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Afyon Otogarı Hakkında Bilgi

Afyon kentinde olan otogar diğer iller ile de yakın olması ve tam bir kavşak noktasında olmasından dolayı bağlayıcı bir etki kurmakta ve oldukça yoğun bir trafiğe ve yoğunluğa sahiptir. Bu açıdan da Afyon kentini kaldırabilecek bir güçte otogar olması şart durumuna gelmiştir. Bu açıdan dolayı 29.10.2008 tarihinde hizmete başlamış bir işletmedir. Şehir merkezine ve üniversite merkezine yakın bir mesafede olmasından dolayı ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Afyon otogarı içerisinde restoran, bilet satış noktaları, fırın ve birde market bulunmaktadır. Aynı zamanda Afyon ili ile özdeşleşmiş olan sucuk, kaymak ve lokum satış noktalarını da bulmak mümkün olacaktır. Yoğun bir giriş çıkış alanına sahip olmasından dolayı otobüs bileti bulunması açısından sıkıntı çekme durumu yaşanmamaktadır. Hem doğuya hem de batı bölgelere giden bütün araçların firmalarını bulabilmek mümkün olmaktadır. Ayrıca temizlik açısından her an ve her dakika görevlilerce temizlenmekte hijyen konusunda oldukça iyi bir konumda yer almaktadır. Otogar içerisinde ATM, bekleme alanları kafeterya emanet bölümü de bulunmaktadır.

Haritada Afyon Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Afyon Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()