• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1993

 • kurucu

  KURUCU

  İsmail Yaman

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Adıyaman

 • telefon

  TELEFON

  (0416) 213 40 92

Firma Hakkında

25 yıllık tecrübe ile İsmail Yaman tarafından kurulmuş halen bu günkü haliyle hizmet vermektedir. Kütahya ve Afyon arasında şehirler arası ulaşım hizmeti vermesinin yanı sıra araç kiralama ve servis hizmeti de vermektedir.

ISO ve TSE belgelerine sahip olan firma güvenlik açısından kendini kanıtlamıştır. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşteri odaklı olma özelliğini de yıllardır sürdürmektedir. Her geçen yıl artan araç sayısı ile genişleyen firma günümüz teknolojisi ile de yakından ilgilidir. Alanında hızla ilerlemesini de bu ilkelere borçludur.

Çalışanlarını seçerken uyguladığı titizlik hizmet içi eğitim ile de desteklenmektedir. Ayrıca çalışanların öneri ve fikirlerine değer verilmekte böylece verimliliğin artması sağlanmaktadır.

Hızla değişen ve gelişen sektörde her zaman bir adım önde olmayı hedefleyen firma, uluslararası standartları yerele uygulamayı görev bilmiştir. Mümkün olduğu kadar her hizmetinde kaliteyi ön planda tutmaktadır.

Neden Yaman Turizm

‘Öncelik güvenlik ve müşteri memnuniyeti’ ilkesi üzerine kurulmuş olan firma bu konuda gereken hassasiyeti göstermektedir. Gerek çalışanların tecrübeli olması, gerekse araçlardaki teknolojik donanım bu yönde atılmış adımlardır. Özellikle çalışma ve dinlenme saatlerine dikkat edilmesi çalışanların konsantrasyonunu arttırmakta güvenliği sağlamaktadır. Ayrıca güler yüzlü hizmet için güler yüzlü personel amaçlanmaktadır.

Müşteri memnuniyeti açısından geri bildirim alınmakta ve eleştiriler dikkate alınarak düzenlemeye gidilmektedir. Sürekli gelişim amaçlanmaktadır. Ayrıca firma yetkilileri müşteri yerine misafir kelimesini tercih etmektedirler. Ülkemizin geleneksel bakış açısı göz önüne alındığında; bu da pek çok şeyi değiştirmektedir. Böylece memnuniyet karlılığın önüne geçmiş; karlılık memnuniyeti takip etmiştir.

Ayrıca kaliteli hizmeti ucuza almak isteyenler için firma iyi bir seçenektir. Yaklaşık iki saatlik yolu zevkle ve güvenle geçirmek mümkündür. Ayrıca zengin ikram hizmeti de bulunmaktadır.

Seferden önce araçlar temizlenmekte ve gereken hijyen sağlanmaktadır.

Firma Hizmetleri

-Kütahya afyon arası ulaşım hizmetleri: Mola verilen ve verilmeyen olarak iki tür ulaşım imkanı sunulmaktadır. İsçehisar’da cumhuriyet dinlenme tesislerinde mola verilmektedir. Sefer sıklığı yoğun saatlerde saatte bir, seyrelen zamanlarda 2 saatte bire çıkmaktadır.

Kullanılan araçların yaşı ortalama 2 sene civarındadır.

Ayrıca Altıntaş Kütahya seferleri de bulunmaktadır.

-Servis taşımacılığı: resmi kurumlar ve özel kuruluşlar ile anlaşmalı olarak yapılmaktadır.

-Öğrenci taşıma: Farklı eğitim kurumlarından öğrenci servisi yapılmaktadır.

-Operasyonel filo kiralama

-Şoför kiralama

-Araç kiralama

-Turizm taşımacılığı

-Market işletmeciliği

Araçlar

-Otomobiller: Çeşitli markalardan ve modellerden seçenekler bulunmaktadır. Firma yamanturizm.com sitesinde marka ve modeller ayrıntılı olarak gösterilmiştir. İsteyenler için VİP otomobiller de mevcuttur.

-Minibüsler ve VİP minibüsler de hizmet vermektedir.

-Midibüsler: hizmetin belkemiğini oluşturan midibüsler son derece donanımlıdır.

-Otobüsler: emniyet kemeri, müzik yayını, havalandırma, okuma lambası, TV bulunmaktadır.

Yaman Turizm Terminalleri

Yaman turizm sefer düzenlediği bölgenin genel otobüs terminalini kullanmaktadır. Kütahya’da 2 adet, Afyon’da 2 adet peronu bulunmaktadır.

Bilet satış ofisleri

Afyon terminali, Kütahya terminali, Altıntaş terminali ve Kütahya Müftülük de bulunmaktadır.

Ayrıca internet üzerinden kendi sitesinde bilet satışı mümkündür. Diğer bilet satan internet siteleri ile de anlaşması vardır.

Alınan biletler hareket saatinden önce değiştirilebilir. Hareket saatinden sonra değişim yapılamamaktadır.

Özetlemek gerekirse;

Gerek ulusal ve gerekse yerel alanda ulaşım sektöründeki en iyi firmalar arasına girmeyi hedefleyen yaman turizm, bu alanda emin adımlarla ilerlemektedir. Araçlarını yenilemekte ki titizliğini sitesini yenilemekte de göstermiştir. Hızla değişen çağın gerekliliklerini yakalamanın yanında geleneksel çizgisini de koruyabilmiştir. Güvenlik ve misafir memnuniyeti köşe taşı olmuştur.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Digiturk

Lig Tv

Yaman Turizm Seferleri

Yaman Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

efe 29.05.2019

yaman tur ile yolculuk gayet güzeldi

yaman 29.05.2019

yaman tur ile yolculuk yaptım araç çok kalabalıktı fazla müşteri almıştı bunu düzeltseniz daha iyi olur

Yaman Turizm Firması İçin Yorum Yap


Yaman Turizm

4.00 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
50.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)