• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1958

 • kurucu

  KURUCU

  DİNAR BİRLİK TURİZM GIDA TEKSTİL PAZARLAMA İTALAT İHRACAT LTD ŞTİ

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Afyon

 • telefon

  TELEFON

  0 272 355 03 03

Firma Hakkında

1954 yılında Mehmet Sayın tarafından Isparta merkezli olarak kurulan Dinar Birlik, sektörün köklü ve deneyimli firmalarından biridir. Seyahat konusundaki yoğun deneyimini müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışı ile birleştiren Dinar Birlik, yolcularının seyahatlerini güvenli ve rahat bir şekilde geçirmesi için çalışmaktadır. Yolcularının seyahatlerini keyifli bir şekilde geçirebilmesi için araçlarını teknolojik yeniliklere uygun olarak tasarlayan Dinar Birlik, güler yüzlü, saygılı ve uzman personeli ile kaliteli bir yolculuk deneyimi almanıza olanak tanımaktadır.

Dinar Birlik’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Isparta merkezli olarak kurulup yılların verdiği tecrübe ile ülkemizin çeşitli noktalarına hizmet vermeye başlayan Dinar Birlik’i tercih etmeniz için en önemli sebeplerden bazılarını sizler için derledik:

 • Ulaşımda güvenliğin önemini bildiğinden dolayı yolculuğunuzun güvenli bir şekilde tamamlanabilmesi için her türlü önlemi almaktadır.
 • Dinar Birlik otobüslerinin bakımları ve temizliği düzenli olarak yapıldığından konforlu bir yolculuk geçirirsiniz.
 • İndirimli bilet almanıza olanak sağlayan Yol Kart uygulaması sayesinde seyahatleriniz için daha uygun koşullarda bilet alabilirsiniz.
 • Seferlerinin zamanlamalarına önem gösteren firma, kalkış ve varış saatlerine riayet edilmesi noktasında oldukça hassastır.

Dinar Birlik’in Rotaları

Sektörün en köklü firmalarından biri olan Dinar Birlik başta Ege bölgesi içi olmak üzere çok sayıda noktaya sefer düzenleyebilme imkanına sahiptir.

Dinar Birlik’in Filosu

Araçlarının teknolojik açıdan iyi olmasına son derece önem veren Dinar Birlik, tüm araçlarında sahip olduğu kaliteli ve güncel donanımlar ile seferlerini gerçekleştirmektedir. Tüm araçlarında televizyon, koltuk arkası ekran, internet ve klima gibi donanımları bulunduran Dinar Birlik, yolcularının seyahatlerini çok daha iyi ve kaliteli bir şekilde geçirmelerini sağlamaktadır.

Dinar Birlik Tarafından Kullanılan Terminaller

Dinar Birlik şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanarak faaliyetlerine sürdürmektedir. Isparta terminalinde 8 numaralı peron, Uşak terminalinde 1 numaralı peron, Denizli terminalinde 5 numaralı peron, Dinar terminalinde 1 numaralı peron, Afyon terminalinde 4 numaralı peron, Çivril terminalinde 1, 2 ve 3 numaralı peronlar ve Sandıklı terminalinde 1 numaralı peronları kullanarak faaliyetlerini sürdüren Dinar Birlik, bu peronlar sayesinde çok sayıda noktaya kaliteli ve keyifli bir yolculuk deneyimi gerçekleştirmenize olanak tanımaktadır.

Dinar Birlik’in Otobüslerinin Özellikleri

Yolcularının seyahatlerini en kaliteli ve konforlu şekilde geçirebilmesi için araçlarında son teknolojiyi kullanan Dinar Birlik, otobüslerinde oldukça kaliteli donanımlara yer vermektedir. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Dinar Birlik, bu ekranlar vasıtasıyla araçta onlarca kanaldaki canlı televizyon yayınlarını ve kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izlemenize ve radyo yayını ya da kayıtlı müzikleri dinlemenize olanak tanımaktadır. Ayrıca bu koltuk arkası ekranlarda bulunan USB girişi ile cep telefonu ve tablet gibi cihazlarınızı şarj edebilirsiniz, kendi dilediğiniz filmleri izleyebilir veya müzikleri de dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte, isteyen yolcularına kulaklık da tahsis eden Dinar Birlik, araçlarında yer alan okuma lambası sayesinde diğer yolcuları rahatsız etmeden kolaylıkla kitap, gazete, dergi gibi yayınları okuyarak yolculuğunuzun daha keyifli geçmesine olanak tanır.

Dinar Birlik’in Şubeleri

Yolcularına iyi bir şekilde hizmet sunmak isteyen Dinar Birlik çok sayıda şubeye sahiptir. Dinar Birlik’in şubesi bulunan yerler Afyon, Antalya, Çivril, Denizli, Dinar, Isparta, Keçiborlu, Sandıklı ve Uşak’tır. Buralarda yer alan şubelerde bulunan yüzlerce personeliyle Dinar Birlik sizlere en iyi seyahat deneyimini sunmak için her geçen gün kendini yenileyerek çalışmalarına devam etmektedir.

Dinar Birlik Turizm Ucuz Bilet ve Rezervasyon Seçenekleri

Dinar Birlik ucuz otobüs bileti seçenekleri online olarak hizlibilet.com'da yer alıyor. hizlibilet.com üzerinden Dinar Birlik seferleri için özel indirimlere ulaşmak da mümkün. Bunun dışında, sefer saatlerini inceleme, fiyat karşılaştırması yapma, yer ayırtma, bilet iptali gibi işlemlerinizi de kolaylıkla online olarak gerçekleştirerek, seyahat öncesi deneyiminizi de pratik hale getirebilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Okuma Lambası

Dinar Turizm Seferleri

Dinar Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

Dinar 21.03.2019

mahmut bey bizimle çok ilgilendi. evimin önünde bıraktı beni teşekkürler.

Dinar Turizm Firması İçin Yorum Yap


Dinar Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)