Uşak Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Uşak

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1980

 • adres

  ADRES

  Kemalöz Mahallesi, 2. Site Sk. No:18, 64200 Merkez/Uşak, Türkiye
  MERKEZE UZAKLIK : 2 km

 • telefon

  TELEFON

  (0276) 212 13 51

Uşak Otogarı Hakkında Bilgi

Geçmişi oldukça eski olan Uşak Otogarı (Şehirlerarası Otobüs Terminali) ile Türkiye’nin birçok yerine ulaşım sağlanmaktadır. Yapıldığı dönem şehrin nüfusunun az olması nedeni ile herhangi bir sorun teşkil etmeyen bu otogar yılların ilerlemesi ve nüfusun artışı ile birlikte şehrin büyümesi ile yolcu sayısının artması ile sorun yaşamaya başlamıştır. Bu sorunu çözülmesi için Yeni Uşak Otogarı ile yaşanan bu sorunların çözülmesi beklenmektedir. Yeni otogar ile şehirde yaşanan trafik sorunun çözülmesi ve yolcuları daha sağlıklı hizmet verilmesi hedeflenmektedir.

Bu otogarda 50’ye yakın firma müşterilerine hizmet sağlamaya çalışmaktadır. Otogarda bulunan firmalar hem yerel hem de bölgesel olarak yolculara hizmet sağlamaktadır. Otobüs bileti almak isteyen kullanıcıların herhangi bir sorun ile karşılaşmamaları için rezervasyon imkanı tüm yolcuların hizmetine sunulmaktadır. Yine bu otogarda köklü ve tecrübesiyle adından söz ettiren birçok otobüs firması bulunmaktadır. Hareket eden otobüs firmalarını bazıları; Kamil Koç Turizm, Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Pamukkale Turizm gibi birçok otobüs firması bu otogarda bulunmaktadır.

Haritada Uşak Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Uşak Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()