MEŞOT Mersin Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Mersin

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2015

 • adres

  ADRES

  Çiftçiler Mahallesi, 33240 Toroslar/Mersin
  MERKEZE UZAKLIK : 6 km

 • telefon

  TELEFON

  (0324) 238 1648

MEŞOT Mersin Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

MEŞOT Mersin Otogarı Hakkında Bilgi

Meşot mersin otogarı şehir merkezine 6 km uzaklıkta yer alıp Toroslar ilçesine bağlı çiftçiler mahallesinde yer almaktadır. Şehir merkezine biraz uzak kalsa da ulaşım toplu taşıma ve yolcu otobüs servisleri kullanılarak sağlanmaktadır. 2015 yılında kurulan otogar daha büyük ve konforlu olarak inşa edilmiştir. 2015 yılına kadar adana yolu üzerinde bulunan terminal 2015 yılında Toroslar ilçesine taşınarak yeniden inşa edilmiştir. Yine aynı şekilde olmak üzere eski adı meşti olan otogarın yeni adı meşot mersin olarak belirlenmiştir.

Otogardan şehir merkezine toplu taşıma ile veya servis araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Meşot Mersin Otogarı(Şehirlerarası Otobüs Terminali) içinde 40 adet peron mevcuttur. Yaklaşık olarak 120 otobüs firması hizmet vermektedir. Uygun otobüs bileti bulmak her daim mümkündür. Terminalin içinde zaman geçirmek ve ihtiyaçları karşılamak için kurulmuş kafe ve büfeler bazı alışveriş dükkanları bulunmaktadır. Oldukça modern olarak yapılan otogar yolcuların konforu ve ihtiyaçları baz alınarak inşa edilmiştir. Hizmet veren birçok firma şehir içine düzenli olarak servis imkanı sağlamaktadır.

Haritada MEŞOT Mersin Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
MEŞOT Mersin Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()