• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2000

 • kurucu

  KURUCU

  Cizre Nuh Yurtdışı

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Cizre

 • telefon

  TELEFON

  0850-888-47-73

Firma Hakkında

Cizre Nuh Turizm, uzunca bir süredir Türkiye yollarında ve yurt dışındaki muhtelif noktalarda hizmet vermekte olan ve iyiden iyiye saygınlık kazanmayı başaran firmalardan bir tanesidir. Bunun yanı sıra bu firma pek çok alandaki kalitesi ile de tabiri caizse göz doldurur. Gerçekten uzun yolculuklar bu firma sayesinde işkence olmaktan çıkacak ve çok daha kısa olduğu düşünülecektir. Ne de olsa firma tarafından yolculara sağlanan olanaklar ve firmaya ait araçların konfor özellikleri bu durumun sebepleri arasında yer almaktadır. Örnek vermek icap ederse her koltuğun arkasında birer adet eğlence mevcuttur ve bu ekranlar vasıtası ile yolcular televizyon izleyerek keyifli vakit geçirebilir, ekranlarda yüklü olan film ve müzikler ile de yolculuklarını çok daha keyifli hale getirebilirler.

Cizre Nuh Sayesinde Zamandan Tasarruf

Cizre Nuh Turizm son derece dakik bir firmadır. Gerçekten tam vaktinde kalkan ve tam vaktinde varan bir firma olmasının yanı sıra ara duraklarda ve yolcu indirme bindirme noktalarında gereksiz vakit kayıplarına da yol açmamaktadır. Bu sayede yolcular zamandan tasarruf etmek ile birlikte kaliteli hizmetin tadına da daha net bir şekilde varabilirler.

Cizre Nuh Turizm ile Ulaşılabilecek Noktalar

Cizre Nuh Turizm pek çok yurt içi noktaya halihazırda sefer düzenler. Karadeniz'den İç Anadolu'ya kadar hemen her yerde boy gösterir. Buna ek olarak yurt dışında da pek çok noktaya sefer düzenlenir. Bu yerler arasında Erbil, Kerkük ve Süleymaniye yer almaktadır. Bu noktalara düzenlenecek olan seferlerde birtakım hususlara yolcuların dikkat etmesi lazımdır. Buna ek olarak yurt dışına gerçekleştirilen seyahatlerde her zaman için alanında yetkin ve deneyimli bir firma ile çalışılması da her daim yararlı olacaktır. Şüphesiz ki Cizre Nuh Turizm bu alanda sektörün en önde gelen temsilcileri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda personellerin yurt dışı seferleri hakkındaki bilgisi yönünden de hiçbir yolcunun mağdur olması söz konusu olmayacaktır.

Yurtdışı Seferlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yurtdışına icra edilen otobüs seferlerinde bazı hususlara dikkat edilmesi son derece önemlidir. Genel olarak bu uygulama iki türlü icra edilir. İlk olarak araç içerisindeki kabin görevlisi tarafından tüm yolcuların pasaportları toplanır. Kimlik ile giriş yapmanın mümkün olduğu ülkelerde kimlik de yeterli olacaktır. Bunun ardından araç sınırdan geçtikten sonra tüm pasaportlar mühür vurulmuş vaziyette yolculara yine kabin ekibi tarafından yeniden dağıtılır. Buna ek olarak yolcuların araçtan inmesi de istenebilir. Şu halde yolcular pasaportlarını görevlilere bizzat ibraz edeceklerdir. Şüphesiz ki bizzat ibraz edilen durumda pasaport memuru aracın içerisine girerek mühürleri tek tek de basabilir.

Sınır Geçişlerine İlişkin Akılda Bulunması Gerekenler

Sınır geçişleri hakkında belirtilmesi icap eder ki sınırlardan geçiş işlemine ilişkin prosedürler ülkeden ülkeye değişkenlik arz edebileceği gibi bu işlem zaman zaman yoğunluğa da bağlı olmak ile birlikte saatlerce sürebilir. Buna karşı da yiyecek ve içecek bulundurmaya ilişkin gerekli olan tedbirlerin yolcular tarafından her türlü durum göz önüne alınarak alınması icap eder. Ayrıca yolcuların ilgili ülkeye giriş hakkında vizeleri bulunmaması ya da herhangi bir şarttan yoksun olmaları durumunda sorumluluk firmaya isnat edilemeyecektir. Zira yolcunun bu prosedürleri ya da seyahat ettiği yere ilişkin vize durumunu bilmesi lazımdır. Bu durumda yolcunun sınırda bırakılmak durumunda kalınması ve aracın yola devam etmesi dahi söz konusu olabilir. Bundan ötürü yolcuların bu gibi durumlara karşı tedbirlerini bütünüyle alması yararlı olacaktır.ucuz otobüs bileti seçeneklerine hizlibilet.com sitesi aracılığıyla kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Digiturk

Lig Tv

Cizre Nuh Yurtdışı Seferleri

Cizre Nuh Yurtdışı Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

Nuh 17.03.2019

Cizre gibi bir yere bizi güvenle götürüyorlar daha ne olsujn

Cizre Nuh Yurtdışı Firması İçin Yorum Yap


Cizre Nuh Yurtdışı

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)