• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1959

 • kurucu

  KURUCU

  Tarhan Aygün

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Maraş

 • telefon

  TELEFON

  0 462 325 06 06

Firma Hakkında

TurayTrabzon merkezli bir otobüs firması olup, 1959 yılında Tarhan Aygün adıyla Trabzon - Erzincan güzergahında hizmete girmiştir. Turay Turizm, sektöründeki yıllara dayanan tecrübesi, kaliteli hizmet anlayışı ve emniyete verdiği kıymet ile müşterilerinin her türlü ihtiyacına yanıt vermeyi ilke edinmiştir. Bu ilkesiyle her geçen yıl daha geniş rotalarıyla, daha çok yolcuyu üstün bir seyahat deneyimiyle buluşturmaktadır.

Turay Turizmin İlke ve Hedefleri

Günümüzde sadece Karadeniz'den Güneydoğu ve Akdeniz'de hizmet ağını genişleten firma tüm Türkiye'de ulaşım ağlarına sahip olmak istemektedir. Müşterilerin değişen istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kendini geliştirme ve yetiştirme konusunda her geçen gün daha da çalışmaktadır. Tüm çalışanların ve yolcuların haklarını koruyarak kaliteli bir hizmet sunmak misyonuyla hareket eden Turay Turizm, seyahatiniz boyunca gerek aldığınız hizmet, gerekse personelleriyle olan iletişiminiz açısından en üstün standartları korumayı hedeflemektedir. Turay Turizm, bütün teknolojik yenilikleri takip ederek bu yenilikleri bünyesine katıp müşterilere sunarak, yol güvenliği bakımından en güvenilir firmalardan biri olmak düsturuyla, misafirlerinin emniyetini her şeyin önüne koyan bir politika uygulamaktadır.

Turay Turizm Güzergahları ve Terminalleri

Trabzon‘dan; Erzincan, Mersin, Adana, Gaziantep, Hatay, Şanlıurfa ve Diyarbakır yönüne her gün karşılıklı seferlerle otobüsleri kalkmaktadır. Turay Turizm, ayrıca, seferlerinde kullandığı rotalar ile birlikte, Karadeniz’den Güneydoğu’ya ve Akdeniz’e kadar alternatif bir güzergah çizmektedir. Trabzon’dan Erzincan’a giderken Gümüşhane üzerinden geçen; Trabzon’dan Mersin‘e giderken güzergah üzerinde ise Erzincan, Sivas, Kayseri, Niğde, Adana ve Tarsus şehirlerini ziyaret eden rotalar mevcuttur. Trabzon’dan Hatay’a yapılan seyahatlerde ise, Turay Turizm otobüsleri, Gümüşhane, Erzincan, Sivas, Kahramanmaraş, Osmaniye ve İskenderun üzerinden gitmektedir. Bunun dışında, Trabzon’dan Şanlıurfa’ya giderken Gümüşhane, Erzincan, Sivas Malatya ve Gaziantep şehirlerinden; Trabzon’dan Diyarbakır’a giderken ise Gümüşhane ,Erzincan ,Sivas ,Malatya ve Elazığ şehirlerinden geçip güzergaha üzerinde ki bölgeye gidecek olan yolcuları veya aynı güzergah üzerinden Trabzon’a gelecek olan misafirlerini en güvenli ve en konforlu bir şekilde taşımaktadır. Kullandığı bu alternatif sefer rotaları sebebiyle Turay Turizm, bu noktalara kısa yoldan ve güvenli bir şekilde ulaşmak isteyen yolcular için kolaylık sağlamakta ve bu yüzden de müşterileri tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilmektedir.

Turay Turizm şubeleri; Trabzon’un birçok ilçesinin yanı sıra, Sivas, Kayseri, Adana, Mersin, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, İskenderun, Malatya, Gaziantep, Erzincan ve Şanlıurfa illerinde bulunmaktadır. Geniş şube ağıyla Turay Turizm, misafirlerinin her türlü talebine cevap vermeye ve sorununu çözmeye odaklı personelleriyle hizmetinizdedir.

Turay Turizm Kalitesinde En Konforlu Yolculuklar

Turay Turizm’in özenle seçilmiş otobüslerinin oluşturduğu genç ve güvenlik odalı filosu tamamen Mercedes marka otobüslerden oluşmaktadır. Bu otobüslerin son teknoloji donanımlara sahip olması, yolcuların güvenliği konusunda her türlü önlemi bünyesinde barındırması gibi diğer kriterler ise Turay Turizm’in filosu konusunda büyük önem verdiği standartlardır.

Uzun yolculuklar boyunca yolcuların rahat etmesi adına gerekli zamanlarda molalar verilmekte ve koltukların iç dizaynında daha geniş aralıklar tercih edilerek misafirlerin rahat etmesi sağlanmaktadır. Koltuk arkalarında bulunan TV ekranlarından sunulan tv kanallarını ve filmlerini izleyebilir, müzik yayınlarını dinleyebilir ve ekran üzerinde oyunlar oynayabilirsiniz. Wi-Fi hizmetinden ücretsiz ve sınırsız yararlanabilme olanağı sağlamaktadır. Yolculuğunuz boyunca servis güler yüzlü servis personellerinin yaptığı içecek ve yiyecek ikramlarından faydalanabilirsiniz.

Ucuz bilet, kolay ve rezervasyon imkanları

Turay Turizm, bilet alma ve rezervasyon kolaylıklarıyla da kaliteli hizmet iddiasını sürdürüyor. hizlibilet.com aracılığıyla Turay Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon ile ilgili her türlü işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Turay Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

turan 29.05.2019

turay ile trabzona yolculukta bulundum ama hizmetten memnun kalmadım diğer şeyler iyi

can 29.05.2019

turay ile sivasa yolculuk yaptım araçları temiz güzel fiyatarı uygun sadece hizmet pek iyi değildi

Turay Turizm Firması İçin Yorum Yap


Turay Turizm

4.00 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
50.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)