Eskişehir Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Eskişehir

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1993

 • adres

  ADRES

  Şeker Mahallesi, Sivrihisar-2 Cd., 26120 Tepebaşı/Eskişehir
  MERKEZE UZAKLIK : 3,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0222) 227 88 00

Eskişehir Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Eskişehir Otogarı Hakkında Bilgi

Eskişehir ilinde bulunan otogar Afyondan gidildiği zaman batı kısmına düşmekte ve şehir merkezine yaklaşık olarak 3,5 km uzaklıkta bir alanda kurulmaktadır. Otogar oldukça büyük ve çok fazla yolcuyu kapasite edebilecek bir düzene oturtulmuştur. Eskişehir Otogarı (Şehirlerarası Otobüs Terminali) aynı zamanda tramvay ulaşımının da hemen yanında bir alanda bulunmaktadır. Hem yeni gelmiş hem de şehri bilmeyen kişiler için tramvay bilet satış noktası ve güvenlik görevlileri vasıtası ile sıkıntı çıkarabilecek olan olaylar ortadan kaldırılmış olmaktadır.

Otogar içerisinde marketler bir adet restoran ve yöresel ürün ve tatların alınabileceği mini satış noktaları da bulunmaktadır. Ulaşım açısından tam bir kavşak noktada olan Eskişehir birçok otobüs bileti de satabilecek pozisyonda hareket edebilecek güçtedir. Bu açıdan dolayı birçok otobüs firmasının Eskişehir otogarına seferi bulunmaktadır. Doğudan batıya kadar hemen hemen her şehri ulaşım gücünde seferler bulunmaktadır. Eski bir otogar kuruluşu olmasından dolayı modern çizgiden biraz uzak kalmıştır. Ancak yetkililer bu konuda gerekli bakım ve onarımı yapmaktadır.

Haritada Eskişehir Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Eskişehir Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()