• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1990

 • kurucu

  KURUCU

  Nurtan Kaya

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Bursa

 • telefon

  TELEFON

  0224 261 18 36

Firma Hakkında

Ardahan bölgesinde yerel bir işletme olarak sektöre adım atan ve kısa zamanda büyüyerek hatırı sayılır bir gelişme gösteren Nur Ardahan Posof Seyahat, tecrübeli ekibi ve hizmet kalitesiyle alanında marka haline gelmiştir. Bölgesel faktörleri değerlendirerek, Türkiye’nin en kuzeydoğusundan birçok istikamete yolcu taşımanın sorumluluğunu üstlenen Nur Ardahan Posof Seyahat, uygun fiyat performansıyla da tercih edilen bir firmadır. Firmanın uyguladığı üstün müşteri memnuniyeti politikası ise Nur Ardahan Posof’u bölgesinin önde gelen turizm şirketlerinden biri yapmaktadır.

Nur Ardahan Posof Seyahati Niçin Seçmelisiniz?

 

 • Nur Ardahan Posof Seyahat, büyük özenle seçtiği ve gerekli eğitimleri verdiği, alanında uzman ekibiyle, yolculuğunuzun sorunsuz ve rahat geçmesini sağlar.
 • Son teknoloji ile donatılmış ve zamanında bakımları yapılmış filosuyla güven kazanmış bir firmadır.
 • Firma, ulaşım sektöründeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek bunları müşterilerine kaliteli hizmet olarak aktarır.
 • Yazılı ve görsel yayınları ve geniş ikram servisleriyle yolculuğunuzu konforlu hale getirir.

Nur Ardahan Posof Seyahat’in Filosu

Nur Ardahan Posof Seyahat yakın tarihte kurulmuş olmasına rağmen, 3 araçlık filosuyla sektörde azimle hizmet etmektedir. Modern teknolojilerle donatılmış otobüslerinde kesintisiz Wi-Fi internet hizmeti mevcuttur. Ayrıca genel ve özel müzik yayını, radyo ve televizyon yayını, USB girişi, 220 volt priz, kulaklık girişi, film ve müzik oynatıcı özellikli kişisel koltuk monitörü bulunan otobüslerinde rahatlıkla seyahat edebilirsiniz.

Nur Ardahan Posof Seyahat’in Sunduğu Hizmetler

Nur Ardahan Posof Seyahat’in, başta Ardahan olmak üzere Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerine rotaları bulunmaktadır. Her sefer öncesi yapılan temizlik sayesinde rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz. Firma profesyonel kadrosu, yolculuğunuzu daha güvenli ve konforlu geçirmeniz için her türlü hizmeti sunmaktadır. Yolculuk esnasında sıcak ve soğuk içecek ile tatlı ve tuzlu atıştırmalık ikramı yapılmaktadır. İstek ve sorunlarınız konusunda yardımcı olmak için hostes hizmeti vardır. Tüm seferlerde cep telefonu kullanım serbestliği vardır. Yolculuğunuz boyunca iletişiminizi gönül rahatlığıyla devam ettirebilirsiniz.

Nur Ardahan Posof Seyahat Rotaları

Ardahan ile Ankara, Bursa, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Sivas, Yozgat arasında karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Bunun dışında Sivas, Ankara, Eskişehir, Erzurum, Erzincan, Yozgat, Bursa şehirlerinden; Posof, Damal, Göle, İnegöl, Kosor, Oltu, Orhangazi ilçelerinden çeşitli yönlere rotaları bulunmaktadır.

Ayrıca Nur Ardahan Posof Seyahat’in Bursa, Ankara, Eskişehir, Sivas şehirlerinden Gürcistan’ın Ahıska ve Tiflis şehirlerine de seferleri bulunmaktadır.

Nur Ardahan Posof Seyahat’in Mola Verdiği Dinlenme Tesisleri

Tüm misafirlerinin, verilen molalarda da yolculuk boyunca oldukları kadar rahat olmalarını ve en iyi hizmeti almalarını isteyen Nur Ardahan Posof Seyahat, kendi kalite standartlarına uygun gördüğü dinlenme tesisleriyle çalışmaktadır. Erzurum’da Ak Özdemir Dinlenme Tesisleri, Yozgat’ta Coşkunlar Dinlenme Tesisleri, Sivas’ta İmranlı Alışkan Dinlenme Tesisleri, Eskişehir’de Nasrettin Hoca Dinlenme Tesisi bu tesislerden başlıcalarıdır.

Nur Ardahan Posof Seyahat Terminalleri

Nur Ardahan Posof Seyahat’in firmaya ait terminali bulunmamaktadır. Şehirlerarası otobüs garlarında kendisine ayrılan peronlardan ve rotalarında yer alan şehirlerdeki şubelerinden hizmet vermektedir. Bilet ve yolculuk işlemleriniz için bu ofislere başvurabilirsiniz. Firmanın ayrıca Ardahan, Ankara, Bursa, Sivas, Eskişehir, Erzurum, Posof, Oltu, Göle, Hanak şubeleri de bulunmakta ve müşterilerinin her türlü işlemi için olduğu kadar, soru ve sorunu için de hizmet vermektedir.

Bilet satın alma ve rezervasyon alternatifleri

Nur Ardahan Posof Seyahat ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz. hizlibilet.com üzerinden bilet almak, fiyatları karşılaştırmak, sefer saatlerini incelemek gibi birçok kolaylıkla birlikte, biletlerinizi en pratik şekilde satın alabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Okuma Lambası

Nur Ardahan Posof Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

can 30.05.2019

nur ardahan ile ankaraya yolculuk yaptık araclar biraz eskiydi rahat değildi şöferler suratsızdı hizmette iyi değildi

asım 30.05.2019

nur ardahan ile bursaya gittim ikramlarının begenmedim aracları idae eder fiyatarı uygun

Nur Ardahan Posof Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Nur Ardahan Posof Seyahat

4.00 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
50.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)