Osmaniye Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Osmaniye

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2011

 • adres

  ADRES

  Yunus Emre Mahallesi, Terminal, 80000 Merkez/Osmaniye, Türkiye
  MERKEZE UZAKLIK : 4 km

 • telefon

  TELEFON

  (0328) 814 8082

Osmaniye Otogarı Varışlı Otobüs Seferleri

Osmaniye Otogarı Hakkında Bilgi

Kara yolu trafiğinin yoğun olduğu Osmaniye Otogarı 2007 yılında yapımına başlanmış ve 2011 yılında tamamlanarak hizmete girmiştir. Otogar içerisinde şehirlerarası firmaların yanı sıra Osmaniye'nin ilçelerine ve merkez köylerine kalkan otobüs ve minibüslerin bulunduğu yazıhaneler de mevcuttur. Otobüs bileti almak isteyenlerin şehir merkezindeki yazıhanelerin yanı sıra otogar içerisindeki firmalara ait yazıhanelerden de yaralanabilmektedir. En yakın hava alanlarının Adana ve Gaziantep'te bulunması sebebiyle şehri ziyaret etmek isteyenler genellikle otobüs yolculuğunu tercih etmektedir.

Otogar şehir merkezine 4 km uzaklıkta olup ulaşım sıkıntısı yaşanmamaktadır. Otogara şehir merkezinde gitmek isteyen yolcular toplu taşıma minibüs ve otobüslerini, taksileri ve otobüs firmalarına ati servisleri kullanarak otogara rahatlıkla ulaşabilmektedir. Otogara yaya olarak ta gitmek mümkündür. Güneydoğuya giden bütün otobüs firmalarını uğrak yolu olana otogardan Güneydoğu illerine gitmek isteyen yolcuların bilet bulmaları genellikle kolay olmaktadır. Otogarı genellikle Kahramanmaraş iline, Adana iline ve güneydoğu illerinde gelip Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerine gitmekte olan bütün otobüs firmaları kullanmaktadır.

Haritada Osmaniye Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Osmaniye Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()