Kayseri Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Kayseri

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2005

 • adres

  ADRES

  Şeker Mah. Osman Kavuncu Bulv. 38080 Kocasinan/Kayseri
  MERKEZE UZAKLIK : 8 km

 • telefon

  TELEFON

  (0352) 327 45 00

Kayseri Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kayseri Otogarı Hakkında Bilgi

Adı özellikle pastırma ve sucuk ile özdeşleşmiş olan Kayseri şehri aslen bir sanayi kentidir. Türkiye’deki büyük sanayi şirketlerinin yer aldığı bir alan olması ve şehrin tarihi ve kültürel yapısının önemi nedeni ile şehre ziyarete giden kişi sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Ziyaretçi sayısının sürekli artması da Kayseri otogarı (şehirlerarası otobüs terminali) için daha kapsamlı çalışmaların yapılmasına sebep olmuştur. Bu çalışmalar sonucu seksen bin metrekarelik dev bir alana kurulan Kayseri Otogarı’nın on iki bin metrekarelik bölümü ise kapalı bir alandır.

Modern mimariye ve yolcu ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilen otogarda bebeklerin bakımlarının yapılabileceği odalardan, gazete bayilerine, büfelerden kafelere, birçok bankanın ATM’sinden restoranlara kadar birçok merkez bulunuyor. Ayrıca otogara taksiler, minibüsler, otobüsler ya da servisler yardımı ile kolay bir biçimde ulaşılabiliyor. Şehir içi ulaşımda kullanılabilen otobüs kartlarına da otogardan ulaşabilirsiniz. Otogarda elli taneye yakın sayıda otobüs bileti alınabilecek firma bulunması da müşterilerin her daim istedikleri yere gidebilmelerine olanak sağlamaktadır.

Haritada Kayseri Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Kayseri Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()