• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1958

 • kurucu

  KURUCU

  Uğur Alkan

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Kayseri

 • telefon

  TELEFON

  0 352 326 43 68

Firma Hakkında

Devran Turizm, 1958 yılında Yusuf Alkan tarafından Sarız Birlik adı ile kurulmuştur. 2004 yılında ise Kayseri Devran Turizm ismi ile tekrar ulaşım sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. O günden beri başarı ile hizmet vererek Kayseri’nin büyük turizm şirketleri arasına girmeyi başarmıştır. Günümüzde ise yolcularını memnun edecek ve onları yüksek güvenlik standartlarıyla diledikleri destinasyonlara kolayca ulaştıracak hizmetler sunmayı kendine amaç edinen Devran Turizm, kendini sürekli olarak geliştirip dönüştürerek çağımıza uygun teknolojiler ile yolcularına üstün kaliteli hizmet sunmaktadır. Firma için öncelik yolcu güvenliğidir ve güvenliği en üst seviyede sağlamaya özen göstermektedirler. D1 ve D2 gibi kıymetli belgelere sahip olan Devran Turizm, bu belgeler ile güvenilirliğini kanıtlamış bulunmaktadır. Her türlü müşteri memnuniyetini ve güvenliğini sağlamak firma tarafından amaç ve ilke edinilmiştir.

Devran Turizm’i Tercih Ederek Seyahat Etmek İçin Birkaç Sebep:

Üstün bir yolculuk deneyimini Türkiye’nin dört bir yanına yapılan seferler ve uygun fiyatlandırma politikası ile herkes için ulaşılabilir kılmayı ilke edinmiş Devran Turizm’i tercih etmek için birçok sebep var. Bunlardan bir kısmını sizler için sıraladık:

 • Özellikler uzun yolculuklarda önemli olan, konforu üst seviyede tutacak rahat, geniş ve koltuk aralığı büyük olan koltuklar ile istediğiniz noktaya olabilecek en büyük fiziki konfor ile varmanız sağlanmaktadır.
 • Devran Turizm’in ulaşım sektöründe yıllardır süregelen tecrübesi ile, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir hizmet anlayışıyla
 • Lüks otobüs filosuyla hizmet veren Devran Turizm’i tercih ettiğinizde en son teknoloji ile donatılmış, yolculuğunuzun hem keyifli hem de güvenli bir şekilde geçmesi için dizayn edilmiş detaylarla üstün bir seyahat deneyimi sunan araçlarla yolculuk edersiniz.
 • Güvenliğin ön planda tutulması ilkesini her şeyin üstünde tutan Devran Turizm ile seyahat ettiğinizde içiniz rahat bir şekilde dilediğiniz noktaya varabilirsiniz.
 • Deneyimli şoför ve hostesler ile hem kaliteli, hem de emniyetinize kıymet veren bir seyahat hizmeti alırsınız.
 • Tüm araçlarda internet hizmeti ve Digitürk yayını bulunduğu için, seyahatinizi keyifle, sıkılmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Devran Turizm Bünyesindeki Terminaller ve Şubeler

Hizmet verilen bölgeler ve ulaşım sağlanan şehirlerarası yolculuklara göre 1.sınıf terminallerde molalar verilmektedir. Firma için yolcu yararı ve memnuniyeti terminaller konusunda da oldukça değerlidir. Devran Turizm yolcuları için anlaşmalı ve özel terminaller kullanılarak yolcu memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Firmanın amacı her bakımdan yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Devran Turizm Filosunda Bulunan Otobüslerin Özellikleri

Devran Turizm günümüz şartlarına uygun teknolojilere sahip ulaşım araçları ile hizmet vermeyi ve son teknolojilere sahip araçlar ile firma prensibi olan yolcu güvenliğinin ön planda tutulması görüşünü sağlamayı amaçlamaktadır. Yeni araçlarla donatılmış filoda dahi bütün araçlar düzenli olarak kontrollerden geçirilmekte ve bakımları yapılmaktadır. Firma prensiplerinin sağlanabilmesine ve müşteri memnuniyetine firmanın otobüs filosu konusunda da özen gösterilmektedir. Bu doğrultuda firma filosu sürekli olarak geliştirilmekte, dönüştürülmekte ve yenilenmektedir. Devran Turizm filosundaki yenilenmiş araçların markaları içerisinde; Isuzu, Travego, Mercedes, Temsa Daimond, Setra ve Fortuna Mega Man markaları bulunmaktadır. Araçlar rutin bakımları yapılmış ve her seyahat öncesi kontrol edilmiş biçimde en yüksek güvenliğin sağlanması prensibiyle yolcuların hizmetine sunulmaktadır. Otobüs kaptanı ve yedek kaptan D1 ve D2 ehliyetlerine sahip ve yıllarca ulaşım sektöründe çalışmış tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bunlar dışında tüm otobüslerde bulunan diğer hizmet ve imkanlar: rahat ve ergonomik koltuklar, TV, Digiturk yayını, internet, kulaklık temini, genel müzik yayını, koltukta müzik yayını.

Ucuz Bilet Alımı ve Bilet İptali

Üstün kalite hizmeti, kabul edilebilir fiyatlarla sunma iddiası bulunan Devran Turizm ucuz biletleri için hizlibilet.com üzerinden rezervasyon ve bilet alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. hizlibilet.com bünyesinde bilet almadan önce sefer ve fiyatları karşılaştırarak size en uygun seferleri seçmeniz ve mümkün olan en pratik şekilde yolculuğunuzu planlamanız mümkündür.

Firma online rezervasyon ve online otobüs bileti alım hizmeti sunmaktadır. Bilet iptali ve iade işlemleri için müşteri hizmetleri ile yolcu adaylarına hizmet sunulmaktadır. Devran Turizm yolcu güvenliği ve zamanında yolculuk için kalite sunan ve güven veren firmalar arasındadır.

Otobüs Özellikleri

Devran Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

devran 21.03.2019

Devran turizm ile 10 yıldır sehayat ederim daha bir problem görmedim. hep böyle olun.

Devran Firması İçin Yorum Yap


Devran

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)