Konya Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Konya

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2000

 • adres

  ADRES

  Yazır Mahallesi, Doç.Dr. Halil Ürün Cad., 42250 Selçuklu/Konya
  MERKEZE UZAKLIK : 10 km

 • telefon

  TELEFON

  (0332) 265 02 44

Konya Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Konya Otogarı Hakkında Bilgi

Konya şehirlerarası otobüs terminali Selçuklu ilçesi Yazır mahallesi Doç. Dr. Halil Ürün caddesi üzerinde bulunmaktadır. İç Anadolu’nun kilit noktasında bulunan Konya, otogarı ile Akdeniz, Ege ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin ulaşım kilit noktasında bulunmaktadır. Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilmekte olan otogarda her saat başı otobüs seferleri bulunmaktadır. Türkiye’nin tüm noktalarına her gün ulaşım mümkündür. Konya otogarı (şehirlerarası otobüs terminali) aynı adreste yaklaşık yirmi yıldır hizmet vermektedir.

Şehirlerarası seyahat etmek isteyenler otobüs bileti teminlerini otogardaki otobüs yazıhanelerinden temin edebildikleri gibi, internet üzerinden online olarak ya da Konya’da şehrin belirli noktalarında bulunan otobüs firmalarına ait bürolardan temin edebilmektedirler. Konya otogarına ulaşım şehrin her yerinden oldukça kolaydır. Tramvay hattı otogarın hemen yanından geçmekte, şehrin merkezinden gelen minibüs hatları otogar durağından geçmektedir. Konya’ya ilk defa gelenler istedikleri yerlere yine otobüs ve tramvay ile rahatlıkla ulaşabilirler. Şehrin en uzak noktasına ulaşım ücreti kişi başı 2.5TL’dir. Tramvay içinde bilet satış yerinden kullanılacak kadar kontörlü bilet alınabilir.

Haritada Konya Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Konya Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()