• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1995

 • kurucu

  KURUCU

  Sadi Biber

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Maraş

 • telefon

  TELEFON

  0338 212 15 15

Firma Hakkında

Karaman'da yerel bir ulaşım şirketi olarak 1995 yılında faaliyetine başlayan Lüks Karaman Seyahat, uzman personelleri, güler yüzlü hizmet personelleri ve konforlu otobüsleri ile hizmet veriyor. "Lüks Karaman Seyahat - Birer Turizm” unvanını kullanan firma, geniş otobüs filosu ve sık seferleri ile Karamanlıların her türlü ulaşım ihtiyacına yanıt veriyor.

Misyonunu "müşterilerine her geçen gün daha kaliteli, daha ekonomik ve daha güvenli bir ulaşım hizmeti sunmak" olarak açıklayan firma, Türkiye'nin her ilinde, her otogarına bir Lüks Karaman Seyahat aracı ulaştırma hedefine paralel olarak büyüyüp gelişme sürecine devam ediyor.

Lüks Karaman Seyahat ile konforlu ve eğlenceli yolculuklar

İç Anadolu bölgesinin gözde turizm firmalarından biri olan Lüks Karaman Seyahat, yüksek kaliteli hizmet anlayışı ve güçlü teknolojik altyapısı ile müşterilerine her türlü konforu sunuyor. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile personel seçimini büyük bir özen ile yapan firma, deneyimli şoför kadrosu ile güvenli bir yolculuk vaat ediyor.

Çok uzun mesafelerde hizmet vermese de yolculuk boyunca müşteri rahatlığını ön planda tutan firma, ev konforunda bir yolculuk için gereken tüm önlemleri alıyor, en özel ve kaliteli hizmetleri sunuyor. Otobüslerinin iç tasarımı ile konfor sağlayan firma, daha uzun süreli gezi, tur gibi seyahatlerde de misafirlerinin her türlü ihtiyacını başarıyla karşılıyor.  Koltuk arkası Android ekranlar, televizyondan filmlere, oyundan müziğe pek çok eğlence seçeneğini yolcuların önüne getiriyor.

Konya - Karaman arası en hızlı seyahat

Lüks Karaman Seyahat'ın merkez ofisi Karaman Yeni Otogar'da bulunuyor. Firmanın ayrıca Konya Otogarı'nda bir şubesi ve ayrıca Karaman'ın içinde Ali Birer Turizm Seyahat Acentası bulunuyor. Karaman Konya arası hızlı, seri ve konforlu hizmet sunan Lüks Karaman Seyahat, ayrıca Ankara, İstanbul ve Eskişehir'den yüksek hızlı tren ile gelen yolcuların hızla Karaman'a ulaşmasını sağlıyor.

Konya Havaalanı ve yüksek hızlı tren ile tamamlayıcı bir hizmet sunan firma, sabah saatlerinde Konya'daki Meram Tıp, SSK, Eğitim Araştırma, Başkent Hastanesi, BSK, Mevlana ve Numune Hastanelerine ücretsiz yolcu taşımacılığı gerçekleştiriyor.

Eski Garaj ile daha hızlı ulaşım

Konya Yüksek Hızlı Tren Garı'ndan yeni otobüs terminaline gitmek 50 dakika sürebilirken, Eski Garaj (Karatay Otobüs Terminali) sadece yaklaşık 10 dakika mesafede. Taksi ya da dolmuşlarla kolayca ulaşılabiliyor. Bu seçenek çok daha hızlı ve pratik bir ulaşım seçeneği oluşturuyor. Lüks Karaman Seyahat tarafından Karaman Otogar ile Konya Eski Garaj arasında gün boyu belirli aralıklarla karşılıklı Konya - Karaman seferleri düzenleniyor. Firma ayrıca Karaman - Çumra, Karaman - Kâzımkarabekir, Konya - Kâzımkarabekir gibi güzergahlarda da yolculuk hizmeti sunuyor.

Uçak ile otobüsün mükemmel uyumu

Lüks Karaman Seyahat, Konya'ya hava yoluyla gelenlerin Karaman'a ulaşabilmesi açısından da büyük kolaylıklar sunuyor. Hem Karaman'dan Konya ve Antalya Havaalanlarına, hem de Ankara, Konya ve Antalya Havalimanlarından Karaman kent merkezine yüksek kaliteli özel servisler bulunuyor. Firma bu servisleri haftanın yedi günü 06.00 ile saat 01.00 arasında rezervasyon yoluyla gerçekleştiriyor.

Kültür turlarıyla da iddialı

Lüks Karaman Seyahat kültür turları konusunda da iddialı çalışmalar yürütüyor. 1 gün 1 gece Ankara Turu, 1 gün 1 gece Antalya Turu, 2 gün 2 gece Çanakkale Bursa Turu, 3 gün 3 gece İstanbul Turu, günü birlik Ürgüp Turu, 2 gün 2 gece Kapadokya Turu, 3 gün 3 gece Batı Karadeniz Turu, 5 gün 5 gece Doğu Karadeniz Turu gibi seçenekleri Lüks Karaman Seyahat güvencesiyle gerçekleştirmek mümkün. Tam pansiyon ya da yarım pansiyon olabilen bu kültür turları Karaman merkezli olarak gerçekleştiriliyor.

Online işlem kolaylıkları

Lüks Karaman Seyahat ucuz otobüs bileti imkanlarının yanı sıra, online işlemler açısından da büyük rahatlık sunuyor. Firmanın sağladığı şehirlerarası yolculuk ve diğer ulaşım seçeneklerine hizlibilet.com aracılığıyla kolaylıkla ulaşılabiliyor. Lüks Karaman Seyahat ucuz bilet politikası, online rezervasyon ya da satın alma seçenekleri ile birleşiyor. hizlibilet.com gerekli olduğu durumlarda ve uygun koşullarda bilet iadesi, bilet iptali ya da farklı değiştirme seçeneklerine de izin veriyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Lüks Karaman Seyahat Seferleri

Lüks Karaman Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

KADİR DEMİR 31.05.2019

lüks karaman ile konyaya yolculuk yaptık araclar biraz eski bilet fiyatı uygun ikram iyi değildi

Lüks Karaman Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Lüks Karaman Seyahat

3.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
0.00%
(0)
Orta
100.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)