Düzce Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Düzce

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1995

 • adres

  ADRES

  Azmimilli Mahallesi, 465. Sk. No:11, 81020 Merkez/Düzce
  MERKEZE UZAKLIK : 2 km

 • telefon

  TELEFON

  (0380) 514 14 34

Düzce Otogarı Hakkında Bilgi

17 Ağustos 1999 tarihinde yaşanan depremin ardından Düzce’nin il olması ile birlikte gelişmesi de paralellik göstermektedir. Düzce’nin İstanbul yolu üzerinde bulunması nedeni ile otobüslerin yoğunluk gösterdiği bir konumda yer almaktadır. Nüfusun artması buna bağlı olarak da trafiğin artması ile birlikte Düzce Otogarı yetersiz gelmeye başlamıştır. Düzce Otogarı (Şehirlerarası Otobüs Terminali) küçük olması nedeni ile kullanıcılarına sağlıklı bir şekilde hizmet sağlayamadığı için 2011 yılında Yeni Düzce Otogarı Projesi başlamıştır. Günümüze gelindiğinde tamamlanan Düzce Otogarı’nın modern gelişmeler göz önüne alınarak yapıldığı görülmektedir.

30 bin metrekarelik bir alana yayılan ve 5 bin metrekaresi kapalı olarak kullanıcıların hizmetine sunulan bu otogar oldukça beğenilmektedir. Bu otogardan büyük şehirlere ve Düzce’ye komşu olan illere direkt otobüs imkanı bulunmaktadır. Seyahat eden kişilerin Düzce’ye gelmek için ya da Düzce’den başka bir ile gitmek için otobüs bileti bulmakta zorlanmadıkları, kolaylık bilet buldukları bilinmektedir. Birçok firma bu otogarda müşterilere hizmet olanağı sunmaktadır. Bu firmalar arasında; Kanberoğlu Turizm firması ve Efe Tur Firması gibi önemli turizm şirketlerinin yer aldığı bilinmektedir.

Haritada Düzce Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Düzce Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()