Isparta Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Isparta

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1992

 • adres

  ADRES

  Bahçelievler Mahallesi, Terminal No:10, 32200 Merkez/Isparta
  MERKEZE UZAKLIK : 3 km

 • telefon

  TELEFON

  (0246) 227 20 70

Isparta Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Isparta Otogarı Hakkında Bilgi

1992 yılında kurulan Isparta otogarı şehir merkezine 3 km uzaklıkta bulunmaktadır. Isparta Bahçelievler mahallesinde yer alır. Isparta otogarına ulaşım için toplu taşıma araçları ve otobüs firmalarının servis araçlarını kullanabilirsiniz. Şehir merkezine uzak olmadığı için özel araç ile de ulaşım mümkündür. Küçük bir otogar olmasına rağmen çevre illerden ve ilçelerden gelen otobüslerin uğrak yeridir.

Otogar içinde oldukça fazla kafe, pastane ve büfe vardır. Buralarda yemek yiyerek veya bir şeyler içerek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ayrıca otogar içinde Isparta'ya özel ürünleri satan hediyelik eşya dükkanları bulmak mümkündür. 50 den fazla otobüs firması Isparta'ya yolcu getirip götürmektedir. 30 peron sayısı ile yolculara hizmet vermeye devam etmektedir. Otobüs firmalarının internet sayfalarından veya yazıhanelerinde otobüs bileti temin ederek yolculuk edebilirsiniz. Isparta otogarı içinde ve hemen dışında bulunan dükkanlardan gül kolonyaları alarak yakınlarınıza hediye edebilirsiniz. Yoğunluk Akdeniz bölgesi için de olsa her bölgeye otobüs seferleri vardır. Otobüs sefer saatinizi beklerken kitap okuyabilir, hediyelik eşya satan dükkanları gezebilirsiniz.

Haritada Isparta Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Isparta Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()