Denizli Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Denizli

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2014

 • adres

  ADRES

  Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli
  MERKEZE UZAKLIK : 500 M

 • telefon

  TELEFON

  (0258) 261 10 88

Denizli Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Denizli Otogarı Hakkında Bilgi

2014 yılında kurulan Denizli otogarının şehir merkezine uzaklığı 1 km ve oldukça yakındır. Büyük bir otogar olarak yapılan ve oldukça fazla yolcu sirkülasyonuna sahiptir. Denizli otogarına ulaşım otobüs firmalarının servisleri, toplu taşıma araçları, taksi gibi ulaşım araçları ile sağlanabilir. Şehir merkezine çok yakın olması nedeniyle özel aracınız ile de ulaşım çok rahattır. Denizli otogarı (şehirlerarası otobüs terminali) içinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için yapılan kafe, restoran, pastane gibi mekanlar mevcuttur.

Otogar içinde bulunan hediyelik eşya satan yerlerden hediyeler bakıp alabilirsiniz. Bekleme salonunda yapılan koltuklar rahat ve içerisinin soğutması gayet yerindedir. Otobüs kalkış saatinizi beklerken otogarın içinde bulunan alış veriş merkezinden alış veriş yapabilir, bekleme salonlarında kitap okuyabilirsiniz. Çevre illerden ve ilçelerden gelen yolcu otobüslerinin uğrak yeri olduğu için sirkülasyon çok fazladır. Birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Hemen hemen 30 peron ile yolculara hizmet vermeye devam etmektedir. Otobüs firmalarından veya internet sitelerinden alacağınız otobüs bileti ile yolculuk yapabilirsiniz.

Haritada Denizli Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Denizli Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()