• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2004

 • kurucu

  KURUCU

  35 ortaklı kooperatif

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Burdur

 • telefon

  TELEFON

  0 248 411 55 35

Firma Hakkında

Gölhisar Turizm, 2004 yılında Burdur merkezli olarak otuz beş ortaklı bir kooperatif olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yolcularına rahat ve konforlu bir yolculuk sunmak için çalışan Gölhisar Turizm, sürekli olarak gelişmekte ve hem araç sayısını artırmakta hem de araçlarının tasarımını modern hale getirmektedir. Çağın getirmiş olduğu yenilikleri sürekli takip eden firma saygılı, işinde uzman ve başarılı çalışanlarıyla her geçen gün daha iyi bir konuma gelmektedir. 

Gölhisar Turizm’i Tercih Etmek için Başlıca Önemli Sebepler

Burdur merkezli olarak kurulmasına rağmen kısa bir süre içinde Türkiye’nin çeşitli alanlarına seferler düzenleme başarısı gösteren Gölhisar Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli sebeplerden bazılarını sizin için derledik:

 • Gölhisar Turizm, kurumsal yapısı ve yenilikçi ruhu sayesinde teknolojiyi yakından takip etmekte ve araçlarını düzenli olarak yenileyerek konforlu bir yolculuk sunmaktadır.
 • Firma, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutarak yüksek kaliteyi hedeflemektedir. Müşterilerin istek ve şikayetleri Gölhisar Turizm’in özen gösterdiği konulardır.
 • Çalışanları güler yüzlü, saygılı ve bilgili kişiler arasından seçilmekte ve sürekli mesleki gelişim eğitimleri ile çalışanlarına yatırım yapmaktadır.
 • Seyahat esnasında karşılaşabileceğiniz sorunlar için tüm güvenlik önlemlerini alarak yolculuğunuzun güvenli bir şekilde geçmesini sağlamaktadır.

Gölhisar Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için tahsis edilmiş peronları kullanan Gölhisar Turizm, Gölhisar terminalinde 1 numaralı peron, Denizli terminalinde 36 numaralı peron, Burdur terminalinde 8 numaralı peron, Isparta terminalinde 8 numaralı peron, Kumluca terminalinde 1 numaralı peron ve Finike terminalinde 6 numaralı peronları kullanmaktadır. Bu peronlardan Türkiye’nin çeşitli yerlerine seyahat etmek ve kaliteli bir yolculuk bir gerçekleştirebilirsiniz.

Gölhisar Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Araçlarının teknolojik altyapısına son derece önem veren Gölhisar Turizm, yolcularının seyahatlerini en iyi şekilde geçirmesi için en son teknolojiyi kullanmaktadır. Araçlarının tamamında koltuk arkası ekran bulunan Gölhisar Turizm bu sayede yolcularına televizyon izleme, araçta kayıtlı bulunan filmleri izleme ve müzikleri dinleme imkanı sunmaktadır. Ek olarak koltuk arkası ekranlarda bulunan USB girişi sayesinde cep telefonu ve tablet gibi cihazlarınızı şarj etme olanağına sahip olduğunuz gibi istediğiniz film ve müzikleri izleme ve dinleme olanağına da sahip olursunuz. İsteyen yolcularına kulaklık da tahsis eden firmanın otobüslerinde ayrıca her kişi için özel bir okuma lambası da mevcuttur. Bu okuma lambası sayesinde seyahatiniz boyunca kitap, gazete, dergi okuyabilir ve yolculuğunuz daha hızlı bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Gölhisar Turizm’in araçlarında 220 Volt priz bulunduğundan dizüstü bilgisayarınızı, telefonunuzu ve tabletinizi sorunsuz kullanabilerek seyahat esnasındaki vaktinizi daha verimli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Gölhisar Turizm’in Şubeleri

Gölhisar Turizm hizmetlerini yolcularına ulaştırabilmek için çok sayıda şubeye sahiptir. Gölhisar Turizm’in şubesi bulunan yerler, Antalya, Çavdır, Denizli, Elmalı, Fethiye, Finike, Gölhisar, Isparta, Kumluca, Muğla ve Tefenni’dir. Bu il ve ilçelerde çok sayıda şubeye sahip olan Gölhisar Turizm, çalıştırdığı yüzlerce güler yüzlü, saygılı ve başarılı çalışanıyla yolcularına en konforlu yolculuk hizmetini sunabilmek için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gölhisar Turizm Ucuz Bilet İmkanları

Gölhisar Turizm ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon fırsatları için hizlibilet.com sitesi üzerinden işlem yapabilirsiniz. Hizmet kalitesine oranla uygun bir fiyatlandırma politikası izleyen Adıyaman Ünal Turizm, yaptığınız bilet alma ve rezervasyon işlemlerinde avantajlı fırsatlar sunuyor. hizlibilet.com aracılığıyla en ucuz bilet fiyatlarına, arzu edilen gün ve saatlerde ulaşmanız mümkün.

Gölhisar Turizm’in Filosu

Teknolojik altyapıya son derece önem veren Gölhisar Turizm tüm araçlarında yolcularının beklentilerini karşılayacak donanımları barındırmaktadır. Tüm araçlarında televizyon, internet ve klima gibi hizmetler bulunduran firma yolcularının seyahatlerini en kaliteli hale getirmek için var gücüyle çalışmaktadır.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Gölhisar Turizm Seferleri

Gölhisar Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

kaya 29.05.2019

antalyadan yolculuk denilince akla gelen ilk firmalardan göltur Hizmet kalitesinden memnunum, Bu şekilde devam etmelerini dilerim. Teşekkürler

Gölhisar Turizm Firması İçin Yorum Yap


Gölhisar Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)