Sivas Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Sivas

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2013

 • adres

  ADRES

  Yenişehir Mahallesi, Kayseri Cd., 58070 Merkez/Sivas
  MERKEZE UZAKLIK : 3 km

 • telefon

  TELEFON

  (0346) 226 15 90

Sivas Otogarı Hakkında Bilgi

Sivas merkezinde bulunan yeni Sivas otogarı (şehirlerarası otobüs terminali), eskisinin 20-25 yıl hizmet verdikten sonra yıpranması ve ihtiyaçları karşılamaması dolayısı ile 2012 yılında yeni bir otogarın inşaatına başlanmış, 2013 yılında yeni otogar tamamlanmıştır. Yeni otogarın geniş bir alana kurulması ve modern bir tasarıma sahip olması ile uzun yıllar kullanımını sürdüreceği düşünülmektedir. Geçtiği yeni alan sayesinde, şehir içi trafik yaratmayan, gelen ve giden yolcu peronlarının ikiye ayrıldığı bir yapı otogara kazandırılmıştır, otogarda 32 banko 3 ofis ve 3 toplantı odası vardır. İçerisinde emanet kasadan, yemek yiyebileceğiniz dükkanlar, hediyelik eşya alabileceğiniz marketler bulunur. Otogardan Türkiye'nin hemen her yerine seferler düzenlenir, yakın il ve ilçelere de minibüs kaldırılır. Otobüs bileti alarak seyahatinize başlayabilirsiniz.

Sivas otogarı merkeze çok yakın bir konumda yer aldığından ulaşımı çok kolay sağlanan bir otogardır. Otobüs, minibüs, taksi, isterseniz şahsi aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz, alışveriş, yemek, tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz gibi diğer otogarlardan farklı olarak içerisinde internet kafesi olan bir otogardır.

Haritada Sivas Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Sivas Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()