Aydın Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Aydın

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2014

 • adres

  ADRES

  Kurtuluş Mahallesi, 09020 Aydın Merkez/Aydın
  MERKEZE UZAKLIK : 4,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0256) 212 50 50

Aydın Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Aydın Otogarı Hakkında Bilgi

Ege Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden Türkiye’nin İncir fabrikası olan Aydın güzel havası ve mükemmel tatil yerleri ile insanları vazgeçilmezlerinden biri haline getiriyor. Turizm anlamında oldukça gelişmişlik gösterdiğinden dolayı özellikle yaz tatilin de ziyaretçi akınına uğrayan Aydın bu sebepten ötürü birçok Uçak firmasıyla dopdolu gelirken beraberinde otobüs firmalarını da bulunduruyor. Bu kadar ziyaretçinin olmasından kaynaklı olarak da eski olduğu düşünülen otogar 1 Mart 2014 tarihinde Aydın-Muğla kara yolu üzerinde yepyeni bir otogar ile hizmete açılmıştır.

21 farklı otobüs şirketinin barındığı Aydın otogarı modernliği ile en iyi hizmetleri vermeye devam ediyor. Özellikle Aydın’ın Kuşadası, Söke, Didim gibi yerlerin tatilciler ile dolduğu bu günlerde otobüs bileti dahi bulmak oldukça güç durumdadır. Bu otogar misafir ettiği birçok firmayı da çok kullanışlılığıyla karşılıyor. Üç tane ulusal otobüs firmasına ev sahipliği yapan bu otogar birçok da hem yerli hem de çevre illere ait firmalar yer alıyor. Aydın’ın nasıl bir yer olduğunu otogarın ferahlığından bile anlaşılması mümkündür.

Haritada Aydın Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Aydın Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()