• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1992

 • kurucu

  KURUCU

  16 Ortaklı Kooperatif

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Muğla

 • telefon

  TELEFON

  0 246 444 00 90

Firma Hakkında

Fethiye Seyahat, 1992 yılında 16 ortaklı bir kooperatif tarafından Fethiye merkezli olarak kurulmuş köklü bir firmadır. Müşteri memnuniyeti odaklı ve konforlu bir hizmet sunmayı prensip edinen firma, bölgesinin önde gelen seyahat firmaları arasında gösterilmektedir. Başta Aydın, Muğla ve İzmir olmak üzere çok sayıda noktaya yaptığı seferler ve kaliteli filosuyla hizmetlerini sürdüren firma çağın getirdiği yeniliklerin tümünü filosunda yer alan otobüslerde barındırmaktadır. Güler yüzlü ve bilgili personelleriyle konforlu ve kaliteli bir hizmet deneyimi almanıza olanak tanımaktadır.

Fethiye Seyahat’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Fethiye merkezli olarak faaliyetlerini yürüten Fethiye Seyahat’i tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli sebepler aşağıda sıralanmıştır:

 • Seyahatlerde konforun yanı sıra güvenliğin de önemini bildiğinden gideceğiniz yere sağ salim varmanız için gerekli tüm tedbirleri almaktadır.
 • Bünyesinde çalışan personeller güler yüzlü ve saygılı olduğundan dolayı seyahatiniz boyunca oldukça kaliteli bir hizmet alırsınız.
 • Ticari kaygılardan arınmış ve müşteri memnuniyetini birinci sıraya koymuştur.
 • Yenilenmeye önem verdiğinden her seyahatinizde bir öncekinden daha iyi bir hizmetle karşılaşırsınız.
 • Çalışmalarını tamamen rahat bir yolculuk geçirmeniz ve memnun kalmanız ekseninde yürütmektedir.

Fethiye Seyahat’in Filosu

Fethiye Seyahat filosunda filosunda yer alan otobüsleri özenle seçerek yolcularının en kaliteli hizmeti almasını amaçlamaktadır. Otobüslerde çağın getirdiği tüm teknolojik imkanlar, yolcuların seyahatlerini daha kaliteli geçirebilmesi adına Fethiye Seyahat misafirlerinin hizmetine sunulmaktadır. Özellikle tatil bölgeleri arası seferler düzenleyen Fethiye Seyahat otobüslerinde yer alan klimalar ile yolculuk boyunca rahat etmenizi ve temiz bir hava almanızı sağlamaktadır. Bu özellikleriyle Fethiye Seyahat yolcularının huzurlu ve konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlamaktadır.

Fethiye Seyahat Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerinde bulunan peronları kullanan Fethiye Seyahat; Fethiye terminalinde 1 numaralı peron, Antalya terminalinde 10 numaralı peron, Isparta terminalinde 18 peron, Ortaca terminalinde 2 peron, Dalaman terminalinde 8 peron ve Tefenni terminalinde 3 numaralı peronları kullanarak faaliyetlerini devam etmektedir. Ek olarak Fethiye Seyahat, sefer gerçekleştirdiği diğer otogarlarda da değişen peron numaraları ile yolcularına hizmet vermektedir.

Fethiye Seyahat’in Otobüslerinin Özellikleri

Fethiye Seyahat, yolcularının isteklerine göre araçlarının tasarımında değişikliğe gidip iyileştirmeler yapmakta ve seyahat kalitesini artırıcı hamleler yapmamaktadır. Fethiye Seyahat filosunda bulunan tüm otobüslerin koltuk arkasında ekran bulunmaktadır. Bu ekranlar sayesinde yolcuların canlı televizyon yayını izlemesi mümkün olduğu gibi, araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izlemesi mümkündür. Ayrıca yine koltuk arkası ekranlar sayesinde radyo yayınlarını ve kayıtlı bulunan müzikleri dinleyerek daha kaliteli bir yolculuk geçirilebilmektedir. Kulaklığı olmayan yolcular için araçlarında kulaklık bulunduran Fethiye Seyahat’in araçlarında her bir koltuk için okuma lambası da yer almaktadır. Bu okuma lambası sayesinde kitap, gazete ve dergi gibi yayınları okuyarak yolculuk daha kaliteli hale getirilebilmektedir. Ayrıca Fethiye Seyahat tüm araçlarında klima bulundurur ve bu klimaların bakımını düzenli olarak yaparak özellikle sıcak yaz günlerinde rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlar.

Fethiye Seyahat’in Şubeleri

Çok sayıda şubeye sahip olan Fethiye Seyahat’in şubesi bulunan il ve ilçeler; Antalya, Aydın, Bodrum, Burdur, Çavdır, Çine, Dalaman, Denizli, Fethiye, Isparta, Kaş, Korkuteli, Köyceğiz, Kuşadası, Marmaris, Milas, Muğla, Ortaca, Selçuk, Tefenni ve Yatağan’dır. Fethiye Seyahat şubelerinde yer alan güler yüzlü, bilgili çalışanlarıyla güzel bir seyahat deneyimi yaşamanız için çalışmalarına devam etmektedir.

Fethiye Seyahat Ucuz Bilet ve Rezervasyon Fırsatları

Fethiye Seyahat ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com üzerinden işlem yapabilirsiniz. Düşük fiyatla kaliteli hizmet anlayışıyla Fethiye Seyahat, hizlibilet.com aracılığıyla bilet alma ve rezervasyon işlemlerinde avantajlı imkanlar sunuyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Fethiye Seyahat Seferleri

Fethiye Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

asiye 21.03.2019

Dizi çekim ekibi olarak firmayı tercih ediyoruz. kendileri çok anlayışlı

Fethiye Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Fethiye Seyahat

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)