Şanlıurfa Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Şanlıurfa

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2009

 • adres

  ADRES

  Esentepe Mahallesi, 63330 Merkez/Karaköprü/Şanlıurfa, Türkiye
  MERKEZE UZAKLIK : 3,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0414) 313 26 86

Şanlıurfa Otogarı Hakkında Bilgi

Şanlıurfa’ya otogar inşaatına 2008 yılında başlanmış ve otogar 2009 yılında hizmet sunmaya başlamıştır. Bölgede modern yapısı ile dikkat çeken Şanlıurfa Otogarı (Şehirlerarası Otobüs Terminali) iki ana kattan oluşmaktadır. Otogarda 30 adet peron bulunmakla birlikte kullanıcıların otobüs bileti almaları için bilet gişeleri de bulunmaktadır. Binanın alt katı Şanlıurfa’nın ilçelerine giden yolculara hizmet sunmaktadır. İkinci kat ise şehirlerarası ulaşım sağlama hizmetine ayrılmış bulunmaktadır.

9 yıllık kısa bir geçmişi olan otogarın havalandırması, asansörleri, restoran ve kafeleri yolculardan geçer not almayı başarmış durumda bulunmaktadır. Bu otogarı kullanan yolcular büyük şehirlere, uzakta bulunan illere ve yakında bulunan ilçelere ulaşım olanağı sunmaktadır. Bu otogardan köklü firmalar müşterilerin daha iyi hizmet alabilmeleri çalışmaktadır. Şehirden direkt olarak ulaşımın olmadığı illere ise yolcular aktarmalı olarak gitmek zorunda kalmaktadır. Kullanıcılara; Tokat Seyahat Firması, Cesur Turizm Seyahat Firması, Has Bingöl Seyahat Firması, Star Batman Seyahat Firması, Metro Seyahat Acentesi ve Tatlıses Otobüs Firması gibi şirketler ulaşım hizmeti sağlamaktadır.

Haritada Şanlıurfa Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Şanlıurfa Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()