Malatya Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Malatya

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1999

 • adres

  ADRES

  Cevatpaşa Mahallesi, Ankara cad. 5km, 44110 Merkez/Yeşilyurt/Malatya
  MERKEZE UZAKLIK : 7 km

 • telefon

  TELEFON

  (0422) 238 47 68

Malatya Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Malatya Otogarı Hakkında Bilgi

1999 yılında kurulan Malatya otogarının kent merkezine uzaklığı 7 km kadardır. Malatya Ankara caddesi üzerindedir. Malatya otogarına ulaşım toplu taşıma, otobüs firma servisleri, taksi ve özel aracınız ile yapabilirsiniz. Çevre illerden ve ilçelerden gelen otobüslerle de ulaşım sağlanmaktadır. Malatya otogarı (Maşti otobüs terminali) içinde otobüs kalkış saatinizi beklerken otogar içinde bulunan kafe, restoran gibi yerlerden ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Malatya otogarı içinde bulunan hediyelik eşya satan dükkanlardan hediyelik ürünler, Malatya kayısı alabilirsiniz. Bekleme salonları temizdir.

Gayet büyük ve konforlu olarak yapılmıştır. Beklerken kitap veya dergi okuyup internette dolaşabilirsiniz. Birçok otobüs firması ve çevre illerden gelen otobüsler de dahil hizmet vermektedir. Otobüs firmalarının yazıhanelerinden veya internet sitelerinden otobüs bileti temin edebilirsiniz. Malatya otogarı içinde 55 otobüs firması yazıhanesi ve 30 peron bulunmaktadır. Peron sayısı yetersiz olsa da hizmet vermeye devam edilmektedir. Malatya otogarı çevresinde otobüs park alanları, şirket büroları, toplantı alanları mevcuttur. Oldukça büyük bir alan üzerine inşa edilmiştir.

Haritada Malatya Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Malatya Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()