Ordu Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Ordu

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1985

 • adres

  ADRES

  Yeni Mahallesi, İsmet Paşa Cd. No:158, 52200 Merkez/Ordu
  MERKEZE UZAKLIK : 1,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0452) 225 01 39

Ordu Otogarı Hakkında Bilgi

1985 tarihinde kurulan Ordu otogarı şehir merkezine 1,5 km uzaklıktadır. Şehir merkezine çok yakın olmasına ulaşımı oldukça kolaylaştırmıştır. Ordu merkez İsmet Paşa caddesinde bulunur. Ordu otogarına ulaşım için otobüs firmaları servisleri, toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Çok yakın olması nedeniyle yürüyerek ve kendi özel aracınızla ulaşmanız da mümkündür. Ordu otogarı içinde otobüs seferinizi beklerken otogar içinde bulunan kafe, restoran gibi yerlerden ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ordu otogarı merkeze yakın olduğu için otogar çevresinde ki mekanları ziyaret edebilirsiniz.

Otogarın içinde ve hemen çevresinde bulunan hediyelik eşya satan dükkanlardan alışveriş yapabilirsiniz. Bekleme salonunda beklerken kitap okuyabilirsiniz. Ordu otogarı için de 50 tane otobüs firması hizmet vermektedir. İstediğiniz otobüs firmasından otobüs bileti satın alarak yolculuk edebilirsiniz. Aynı zamanda çevre illerden gelen yolcu otobüslerinin uğradığı ve yolcu aldığı bir otogardır. Biraz eski bir otogar olmasına rağmen otogarın içi temiz ve düzenlidir. Ordu fındığının satıldığı küçük dükkanlar mevcuttur. İsterseniz şehir merkezinden isterseniz otogarın içinde ki dükkanlardan alabilirsiniz.

Haritada Ordu Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Ordu Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()