• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1974

 • kurucu

  KURUCU

  Muhammed Kayatürk

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Ardahan

 • telefon

  TELEFON

  0 212 658 40 75

Firma Hakkında

Vahit Kayatürk tarafından 1978 yılında kurulan Özlem Ardahan Seyahat firması, her geçen gün filosunu yenileyerek ve yeni güzergahlara yönelerek bölgenin önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörünün marka şirketlerinden biri olan firma, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve tecrübeli kadrosu ile bölge halkıyla bütünleşmiş durumdadır.

Ardahan'ın öne çıkan turizm şirketi başta civar iller olmak üzere pek çok noktaya otobüs seferleri düzenliyor. Özlem Ardahan, sefer düzenlediği illerde kurduğu şube ve acentelerle her türlü hizmeti müşterilerinin ayağına kadar ulaştırıyor.

Firma müşterilerini sadece şehirlerarası yolculuklarda değil, yolculuk öncesi şehir içi ulaşımında ve yolculuk sonrası varacakları şehir içi adrese ulaştırmada da aktif rol alıyor. Şehir içi servis araçları ile güzergahları izin verdiği ölçüde müşterilerin mümkün olan en hızlı biçimde şehir içi adreslere ulaşmasına yardım ediliyor.

Çok sayıda şube, çok sayıda güzergah

Özlem Ardahan Turizm’in, Ardahan'daki merkezinin yanı sıra pek çok il ve ilçede şubeleri bulunuyor. İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa, Samsun, Sivas gibi büyük kent merkezlerinin yanı sıra 19 Mayıs, Akçaabat, Ankara, Ardeşen, Arhavi, Artvin, Bafra, Beşikdüzü, Borçka, Bulacak, Bursa, Çarşamba, Çıldır, Damal, Dörtyol, Düzce, Erzurum, Eskişehir, Espiye, Fatsa, Fındıklı, Darıca, Gebze, Gemlik, Giresun, Göle, Hanak, Hopa, Horasan, İnegöl, Kosor, Oltu, Ordu, Orhangazi, Pasinler, Posof, Sarıgazi, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şavşat, Terme, Tekkeköy, Tirebolu, Trabzon, Ünye ve Vakfıkebir gibi il ve ilçe merkezlerinde de şubeler bulunuyor.

Lüks ve konforlu seyahatler

Özlem Ardahan Turizm, şehirlerarası otobüs yolculuklarında evinizdeki rahatlığı, eğlence olanaklarını ve konforu aratmayan hizmetler sunuyor. Koltuk tasarımları maksimum rahatlığı gözeten biçimde yapılan firma otobüslerinde, her koltukta bulunan ekranlar uydudan canlı televizyon yayınları da dahil olmak üzere, evinizde alıştığınız her türlü konforu sunuyor. İstediğiniz dizileri buradan izleyebiliyor, isterseniz haberlere göz atabiliyorsunuz. Bu ekranlarda yer alan zengin film arşivi ile yolculuğunuzu sinemadaymış gibi geçirme şansınız da var. İsterseniz gözünüzü kapatıp müzik dinlemeniz ya da eğlenceli oyunlar oynamanız da mümkün. Bazı araçlarda yer alan Lig TV hizmeti ise futbol tutkunlarını cezbediyor.

Kendi telefon, tablet ya da diz üstü bilgisayarınız ile vakit geçirmek, işlerinizi tamamlamak ya da farklı kullanım seçeneklerini değerlendirmek isterseniz de kablosuz internet bağlantısı hizmetinizde. Ayrıca koltukların yanındaki 220 volt şarj prizleri, şarj derdi yaşamadan istediğiniz kadar online kalmanızı sağlıyor.

Güler yüzlü hizmet anlayışı

Özlem Ardahan Turizm sadece teknik olanakları ile değil, yetişmiş insan gücü ile de müşteri memnuniyeti sağlıyor. Firma otobüslerinde geçirdiğiniz süre boyunca en doğru hizmeti sunmak üzere eğitim almış güler yüzlü personeller açık büfe ikramlarla sizi evinizde hissettiriyor. Deneyimli şoförler ile güvenli ve konforlu seyahat mümkün olurken, müşterilere yolculuğun keyfini ev rahatlığında sürmek kalıyor. Firma, müşterilerinin güvendiği ve sevdiği yüksek hizmet kalitesini korumak üzere personel eğitimlerine de büyük önem veriyor, personel seçiminde de liyakat ve güler yüz gibi özelliklere dikkat ediyor.

Online işlem kolaylığı

Özlem Ardahan Turizm ucuz otobüs bileti seçenekleri ile birlikte her türlü işlemi hizlibilet.com sitesi aracılığıyla kolayca yapmayı mümkün kılıyor. hizlibilet.com aracılığıyla bütün satın alma, rezervasyon işlemleri ile birlikte sefer saatleri, sefer koşulları, sefer süreleri, yol durumu, hava durumu, mola bilgileri gibi pek çok önemli detaya ayrıntılı biçimde ulaşılabiliyor. Müşterilerin ihtiyaç duyması ve uygun koşulların taşınması halinde rezervasyonların bilete çevrilmesi, yapılmış rezervasyonun iptali, bilet iptali, bilet açığa alma, açıktaki bileti sefere bağlama ve benzeri işlemler de online olarak gerçekleştirilebiliyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Özlem Ardahan Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

enes 30.05.2019

özlem ardahan ile orduya yolculuk yaptık gayet keyifli ve güzel bir yolculuk oldu tebrikler

zeki 30.05.2019

özlem ardahan ile trabzona yolculuk yaptık hizmet pek iyi değildi şöferler süratsızdı bilet fiatları uygundu

Özlem Ardahan Firması İçin Yorum Yap


Özlem Ardahan

4.00 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
50.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)