Burdur Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Burdur

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2013

 • adres

  ADRES

  Aydınlıkevler Mahallesi, Armağan İlci Blv. No:103, 15040 Burdur/Burdur Merkez/Burdur
  MERKEZE UZAKLIK : 3,3 km

 • telefon

  TELEFON

  (0248) 233 14 98

Burdur Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Burdur Otogarı Hakkında Bilgi

2013 yılında hizmet vermeye başlayan Burdur Otogarı (Otobüs Terminali) eski haline göre oldukça güzel kullanışlı ve elverişli olarak yolcuların karşısına çıkmaktadır. Yeni hizmete açılan otogar şehrin merkezinde bulunan Özgür Mahallesi’nde yer almaktadır. Otogara ulaşmak isteyen yolcuların Çevre Yolu Bulvarı üzerinden erişim sağlayabilmektedir. Bu otogarda 20 tane yazıhane bulunmakta, 20 adet işyerinin yanında yolcuların namaz kılmaları için mescit de bulunmaktadır.

Akdeniz Bölgesi, Ege Bölgesi ve İç Anadolu kesişimi noktasında yer aldığından eşya satan dükkanlar oldukça fazla olması nedeni ile yolcular tarafından büyük ilgi ile karşılanmaktadır. Burdur’a ziyaret amaçlı gelen turistler ya da Burdur’dan başka bir yere gitmek isteyen yolcular kolaylıkla otobüs bileti bulabilmektedir. Burdur’da yerel hizmet veren ve ulusal hizmette bulunan birçok otobüs firması olduğu bilinmektedir. Bu firmalar şehrin batıya bağlanmasını ve öneminin giderek artmasını sağlamaktadır. Burdur’da yer alan önemli otobüs firmaları arasında; Göltur Seyahat, İstanbul Seyahat, Kapadokya Seyahat, Efe Tur Seyahat Acentesi vb. gibi birçok önemli şirket yolculara hizmet sunmaktadır.

Haritada Burdur Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Burdur Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()