Balıkesir Otobüs Terminali

 • şehir

  ŞEHİR

  Balıkesir

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2004

 • adres

  ADRES

  Paşa Alanı Mah., Bursa Yolu 8. Km Şehirler Arası Otobüs Terminal, 10020 Karesi/Balıkesir
  MERKEZE UZAKLIK : 750 M

 • telefon

  TELEFON

  (0266) 246 57 51

Balıkesir Otobüs Terminali Kalkışlı Otobüs Seferleri

Balıkesir Otobüs Terminali Hakkında Bilgi

Balıkesir Şehirler arası otobüs terminali 2001 yılında yapılmaya başlanıp 3 yıl gibi bir sürede tamamlanarak 2004 yılında hizmete açılmış bir otogardır. Farklı bir çatı mimarisine sahip olan otogar Uzay Kafes çatısı ile diğer otogarlara göre farklı bir özelliğe sahiptir. Balıkesir otogarı, Ayşebacı etrafına kurulmuştur, şehir merkezinden yaklaşık olarak otobüs ile 15 dakikalık bir mesafede bulunur. 108 bin metrekarelik bir ebadı bulunan otogar, geniş bir çevreyi kapsamaktadır.

Neredeyse tüm ege il ve kalabalık ilçelerine sefer düzenleyen bir otogar olma özelliğini taşır. Tatil bölgelerine yakın olması ile sadece yerel nüfusu karşılayacak kapasiteden çok daha fazla kapasiteye sahip olan otogar, turizm geçiş durağı olarak yaz ayları yoğunluğu düşünülerek tasarlanmıştır. Şehir merkezinden otobüs, minibüs, taksi ve özel araç ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi otogar uzaklığı 1 km'dir Otogar araba ile ulaşım sağlamak isteyenler için Balıkesir-Bursa yolu üzerinde yer alır. Balıkesir şehirlerarası otobüs terminali (otogarı) içerisinde birçok firmanın yazıhanesi bulunmaktadır. Otobüs bileti alarak seyahate çıkabilirsiniz.

Haritada Balıkesir Otobüs Terminali
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Balıkesir Otobüs Terminali Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()