Kırşehir Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Kırşehir

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2015

 • adres

  ADRES

  Ahievran Mahallesi, 40100 Merkez/Kırşehir
  MERKEZE UZAKLIK : 3,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0386) 252 65 10

Kırşehir Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kırşehir Otogarı Hakkında Bilgi

Ankara’ya yakınlığını iyi değerlendiren Kırşehir, oldukça gelişim gösteren şehirlerimiz arasında yer almaktadır. Şehrin gelişmesi ile birlikte nüfusun artış göstermesi ile birlikte Kırşehir’de eski otogar yetersiz hizmet sağlamakta idi. Durum böyle olunca Kırşehir’e yeni otogar kazandırma çalışmalarına başlanması ile 2015’te şehir modern kullanımı elverişli bir otogara sahip olması ile yolculara hizmet sunmaktadır. Kırşehir otogarı (şehirlerarası otobüs terminali)

Yolculara; mescit, lavabo, lokanta, mağaza ve market seçenekleri gibi hizmetleri sunmaktadır. Bu otogar toplam 7500 metre karelik bir alanda yolculara gerekli hizmeti sağlamaktadır. Otogarın hem yerel hem de ulusal olarak yolcuların ulaşmasına imkan sağlayan birçok firma bulunmaktadır. Üç yıllık bir geçmişi olan bu otogarın 4 tane kapalı otobüs parkından oluştuğu ve toplamda 12 peronun bulunduğu da bilinmektedir. Bu otogarı bilmeyen ya da Kırşehir’e yabancı olan insanlar dahi bu otogarda herhangi bir problem ile karşılaşmadan otobüs bileti temin edebilmektedir. Birçok önemli turizm firması bu otogarda yolculara gerekli desteği sağlamaktadır. Bu otobüs firmaları; Sanal Kırşehir Seyahat, Nevşehir Seyahat firmaları vb. olarak bilinmektedir.

Haritada Kırşehir Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Kırşehir Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()