Giresun Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Giresun

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1980

 • adres

  ADRES

  Teyyaredüzü Mahallesi, Şht. Tuğgeneral Bahtiyar Aydın Cd. No:10, 28200 Merkez/Giresun
  MERKEZE UZAKLIK : 6 km

 • telefon

  TELEFON

  (0454) 215 01 27

Giresun Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Giresun Otogarı Hakkında Bilgi

Giresun otogarı 1980 tarihinde kurulmuş Giresun Atatürk bulvarı üzerinde Teyyaradüzü mahallesinde bulunmaktadır. Şehir merkezine oldukça yakın olan Giresun otogarı şehre 6 km uzaklıktadır.

Giresun otogarı şehir merkezine çok yakındır bu yüzden toplu taşıma araçları ve otobüs firması servisleri kullanılarak ulaşım sağlanmaktadır. Otogar eski ve küçük olduğu için sadece ihtiyaçlarınızı karşılayacak mekanlar vardır. Kafe, restoran, lavabo, bekleme salonu gibi. Ayrıca Giresun fındığının satıldığı küçük dükkanlar mevcuttur. Giresun Otogarı küçük ve eski bir otogar olduğu için küçük bir bekleme salonu vardır. Sefer saatinizi beklerken yapabileceğiniz çok fazla şey yoktur. İhtiyaçlarınızı giderip gazete veya kitap okuyarak veya internette dolaşarak zaman geçirebilirsiniz. Otogar dışında ancak otogara çok yakın balıkçı dükkanlarında balık yiyebilirsiniz.

Otogar küçük ama lavaboları tertemiz ve otogarın içi düzenlidir. Giresun otogarından birçok şehre otobüs seferleri düzenlenmektedir. Önceden otobüs bileti alarak daha ekonomik seyahat edebilirsiniz. Giresun otogarından diğer şehirlere sefer düzenleyen yaklaşık 20 firma hizmet vermektedir.

Haritada Giresun Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Giresun Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()