Bolu Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Bolu

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2010

 • adres

  ADRES

  Paşaköy Mahallesi, 14300 Merkez/Bolu Merkez/Bolu
  MERKEZE UZAKLIK : 1,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0374) 274 1010

Bolu Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bolu Otogarı Hakkında Bilgi

Bolu otogarı bulunduğu konum itibariyle oldukça hareketli bir yerde bulunur. Birçok şehrin arasında olduğu için çoğu şehir ulaşım Bolu yolu üzerinden sağlanıyor. Bolu, yol olarak çok tercih edilmesinin yanı sıra doğal güzellikleriyle de ön plana çıkar. Her yıl yaz ve kış turizmi için çok fazla sayıda turist ağarlar. Bu yoğun talep doğrultusun da 2010 yılında Bolu şehrin artık bir otogara ihtiyaç duyduğuna karar verilip Bolu otogarı yapılmıştır. Her yıl binlerce turist ağırlayan şehrin yerel 1 tane otogarı bulunuyor.

Sonrasın da başka otogar yapılmamıştır. Özellikle Marmara'ya giden ve oradan gelmekte olan araçların hemen hepsi Bolu otogarına uğruyor. Bolu otogarı içerisin de 30 tane otobüs firmasının hizmet verir. Buradan kalkan otobüsler için otobüs bileti hem otogardan hem de internet üzerinden de alabiliyorsunuz. Otogar Merkez Aşağı Soku Mahallesi içerisinde yer alıyor. Bu mahalleye ulaşım sağlamak için Bolu içerisin de hizmet veren otobüs firmalarının firmaların servislerini de kullanabilirsiniz. Belediye otobüsleri ve minibüslerle de Bolu otogarına ulaşım sağlanabiliyor.

Haritada Bolu Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Bolu Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()