Amasya Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Amasya

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2014

 • adres

  ADRES

  Kirazlıdere Mahallesi, Amasya Otogarı, 05200 Amasya Merkez/Amasya
  MERKEZE UZAKLIK : 1,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0358) 312 12 21

Amasya Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Amasya Otogarı Hakkında Bilgi

2014 yılında kurulan Amasya otogarının şehir merkezine uzaklığı 1,5 km uzaklıktadır. Şehir merkezine yakın olan Amasya otogarı Amasya Kirazlıdere mahallesinde bulunmaktadır. Amasya otogarına ulaşmak için otobüs firmalarının servislerini kullanabilirsiniz. Servis kullanma istemeyen yolcular toplu taşıma ve taksi ile de ulaşım sağlayabilir. Şehir merkezine yakın olduğu için ulaşım kolay sağlanır. Amasya şehir genelinde belli bir saatten sonra toplu taşıma hizmet vermediği için çok geç saatlerde tek seçenek taksi kalır. Amasya otogarında 20 otobüs firması hizmet vermektedir.

30 peron ile hizmet veren Amasya otogarı yol güzergahında bulunan şehirlere giden otobüslerin de uğrak yeridir. Amasya otogarında hizmet veren otobüs firmalarından ve internet sitelerinden otobüs bileti temin ederek yolculuğunuzu yapabilirsiniz. Otobüs sefer saatinizi beklerken ihtiyaçlarınızı gidermek için içinde bulunan kafe, büfe ve restoran gibi yerlerden hizmet alabilirsiniz. Bekleme salonlarında kitap okuyup İnternete bakabilirsiniz. Amasya otogarı içinde bulunan hediyelik eşya satan yerlerden hediye alabilirsiniz. Otogarın içinde bulunan küçük bir marketten ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Haritada Amasya Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Amasya Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()