Batman Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Batman

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1992

 • adres

  ADRES

  Hilal Mahallesi, Hilal Mh. Başti Otogar Pk:72060 Merkez/Batman, Türkiye
  MERKEZE UZAKLIK : 3,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0488) 214 17 49

Batman Otogarı Hakkında Bilgi

İçerisinde barındırdığı yüzlerce mağara ile doğaseverlerin sık sık ziyaret ettiği ve petrol çıkarılması sebebi ile de büyük bir öneme sahip olan Batman şehri, dünyadaki yerleşim yerlerinin en eskilerinden biri konumundadır. 1990 senesinde il olan Batman’ın şehirler arası hizmet veren Batman otogarı (Başti şehirlerarası otobüs terminali) Batman’ın Hasankeyf adlı ilçesinde yer almaktadır. Çok modern olmadığı gözlenen Batman Otogarı yine de bölgenin ve şehrin yolculuk ihtiyacını karşılar niteliktedir.

Otogar içerisinde on taneyi geçen sayıda otobüs firması bulunur iken firmalar otobüs bileti satışı yapmalarının yanı sıra şehre ücretsiz servis imkânı da sunmaktadır. Firmaların servisleri otogara inen yolcuları şehre ulaştırmanın yanı sıra, şehirden otogara gelmek isteyen yolcuları da yine ücretsiz bir şekilde otogara taşımaktadır. Batman Otogarı’nda bulunan firmaların sayısının az olması sebebi ile otogara bilet almaya gitmeden önce yolcuların önceden rezervasyon yaptırmaları önerilmektedir. Otogara ya da otogardan şehir merkezine ulaşım için ücretsiz servislerin yanında otobüs, minibüs ya da taksiler de bulunmaktadır.

Haritada Batman Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Batman Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()