Manisa Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Manisa

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2014

 • adres

  ADRES

  Arda Mh. Mimar Sinan Bulv. Merkez/Manisa
  MERKEZE UZAKLIK : 1,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0236) 231 15 04

Manisa Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Manisa Otogarı Hakkında Bilgi

Manisa son yıllarda artan turizm potansiyeli ve nüfus artışına bağlı olarak 2014 yılında şehre yeni yapılan otogar kullanılmaya başlanmıştır. 100 bin metrekarelik bir alan kurulmuş olan Manisa Otogarı (Şehirlerarası Otobüs Terminali) 18 tane bilet gişesine sahip durumda bulunmaktadır. Buna ek olarak otogarda 40 tane de peron bulunmaktadır. Yolcuların ve yolcu yakınlarının gerekli ihtiyaçlarının sağlanması için çok sayıda dükkan müşterilere hizmet sunmaktadır. Modern koşullar değerlendirerek yapılan otogar büyüklüğü ve hizmet kalitesinin iyi olması ile de dikkat çekmektedir.

Kafe ve restoran tarzı işletmelerde yine yolcuların hizmetine sunulmuş durumda bulunmaktadır. Manisa’dan hem ilçelerine hem de hem büyük illere hem de yakında bulunan komşu illere otobüs seferleri düzenlenmektedir. Manisa’nın büyük bir il olması nedeni ile buraya gelen yolcular ya da buradan başka şehirlere gitmek isteyen yolcular otobüs bileti bulma konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır. Manisa’da bulunan otobüs firmalarına bakıldığında; Akhisar Seyahat Firması, Kontur Seyahat Firması, Soma Seyahat Firmaları gibi birçok firma bulunmaktadır.

Haritada Manisa Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Manisa Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()