Erzurum Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Erzurum

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2013

 • adres

  ADRES

  Çiftlik Mahallesi, Kars-Erzincan Yolu, 25050 Yakutiye/Erzurum
  MERKEZE UZAKLIK : 8,6 km

 • telefon

  TELEFON

  (0442) 218 22 93

Erzurum Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Erzurum Otogarı Hakkında Bilgi

Oldukça geniş kapsamlı bir otobüs terminaline sahip olan Erzurum şehri, kış sporları, yemekleri ve diğer turistik faaliyetleri ile sık sık yerli ve yabancı turist çeken bir büyükşehirdir. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali de bu alanda hizmet vermekte olan oldukça geniş kapsamlı bir otogar olma özelliğini taşır. Şehir merkezine yaklaşık olarak 8 km uzaklıkta olan otobüs terminali bünyesinde hemen hemen her otobüs firmasına ait gişeleri barındırmaktadır. Otobüs bileti hizmetlerinden de yararlanabileceğiniz otogara giriş yapan oldukça fazla otobüs markası bulunmaktadır.

2013 senesinde yolcularına daha iyi bir hizmet verebilmek adına yenilenen otobüs terminalinde beklerken yemek yiyebileceğiniz, gazete ve dergi gibi yayınları satın alabileceğiniz çeşitli kafe, restoranlar ve butik mağazalar bulunmaktadır.

Erzurum şehir merkezinden dolmuş, otobüs ya da taksi vasıtası ile kısa bir sürede varabileceğiniz uzaklıkta bulunan otobüs terminalinde toplamda 29 adet peron bulunmakta ve hem şehir içi hem de şehirler arası hizmet vermekte olan pek çok otobüs hizmeti yer almaktadır.

Haritada Erzurum Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Erzurum Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()