• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2000

 • kurucu

  KURUCU

  Bayburt Turizim

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Bayburt

 • telefon

  TELEFON

  0 (312) 444 02 69

Firma Hakkında

2000 senesinde merkezi Bayburt'ta kurulmuş olup, şehirlerarası otobüs seferleri düzenlemektedir. Bayburt Turizm daha çok çevresindeki bölgelere seferler düzenlemektedir. Yaklaşık 20 yıl tecrübesi ile müşterilerine daima en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir. Müşterilerine her zaman güvenlikli ve güvenli yolculukları garanti etmektedir. Aynı zamanda ekonomik bilet fiyatları, daima güler yüzlü personeli ile bölgesinde farklılık yaratmıştır. Personelin daima samimi ve profesyonel yaklaşımı sayesinde her geçen yıllara rağmen Bayburt Turizm çıtasını daima yükseltmiştir.

İnsan taşımanın çok hassas ve ciddi bir iş olduğunun her zaman farkında olup, tüm güvenlik önlemlerinin alınıp, tüm yolcularına daima huzurlu ve güvenli bir yolculuk yaşatmaktadır. Bu sebeple müşterilerin birinci tercihi her zaman Bayburt Turizm olmaktadır.

Bayburt Turizm'i Tercih Sebepleri Nelerdir?

Kısa mesafelere yolcu taşıyan Bayburt Turizm'i tercih etmenin birçok sebebi bulunmaktadır. Daha çok Karadeniz Bölgesi'ne yolcu taşımaktadır. Her zaman güler yüzlü personeli ile problemsiz yolculuklar yapılmaktadır. Müşterilerden gelen her türlü öneriler değerlendirilerek Bayburt Turizm kendini daha çok geliştirmektedir. Diğer firmalara göre daha ekonomik otobüs biletleri ile konforlu ve rahat bir yolculuk imkanı sağlanmaktadır. Aynı zamanda bayram ve tatil dönemlerinde taleplerin çok yoğun olmasından dolayı ek seferler yapılarak müşterilerin mağdur olmaması için firma tüm imkanlarını seferber etmektedir. Ayrıca Karadeniz Bölgesi'nde bir çok ilde bilet alınabilecek satış ofisleri bulunmaktadır. Bu ofislerden de bilet satın alınabilir veya rezervasyon yaptırılabilir.

Bayburt Turizm için müşteri memnuniyeti her zaman önce gelmiştir. Bu yüzden müşterilerin memnuniyeti için daima hizmet kalitesi arttırılmaktadır. Bu özelliği sayesinde rakip firmalardan ayrılmaktadır.

Bayburt Turizm Otobüsleri

Genellikle kısa mesafeli seferleri gerçekleştirmektedir. Araçlar oldukça konforlu, rahat ve en son teknoloji ile dizayn edilmiş araçlardır. Bu araçlar sayesinde yolcular problemsiz ve rahat bir yolculuk yaşamaktadırlar. Bayburt Turizm Otobüslerinde her koltukta bulunan monitörler ile film izlenebilir ve müzik dinlenebilir. Böylece daha eğlenceli bir yolculuk geçirilmiş olur. Ayrıca yolculuk boyunca yapılan ikramlar sayesinde müşteriler keyifli zamanlar geçirirler. Aynı zamanda yapılan tüm seferlerin kalkış saatleri ve varış saatleri daha önce belirlenmiş olup, bu saatlere titizlik ile uyulmaktadır.

Bayburt Turizm Terminalleri

Şehirlerarası terminallerde özel Bayburt Turizm'e ait özel alanlar bulunmaktadır. Bu özel alanlarda yolcu indirme ve bindirme gerçekleştirilmektedir. Ayrıca terminallerde bulunan yazıhanelerde bilet satın alma ve rezervasyon işlemleri yapılmaktadır. İnternet sayfasından alınan biletlerin çıktıları yazıhanede bulunan yetkili kişilerden talep edilebilir. Aynı zamanda yazıhanelerde bulunan yetkili kişiler ile her türlü problem paylaşılabilir. Yazıhanelerden alınan müşterilerin görüş ve önerileri üst yönetim ile paylaşılarak her türlü önlemler alınmaktadır.

Bayburt Turizm Online Bilet Satış

Bayburt Turizm internet sayfası üzerinden otobüs bileti satın alma ve rezervasyon işlemleri yapılabilmektedir. İnternet sayfası üzerinden yapılan tüm işlemler pratik, kolay ve oldukça hızlıdır. Ayrıca internet sayfasından seferlerin hangi saate kalkacağı ve ekonomik biletler hakkında bilgi alınabilir. İnternet sayfasından alınan biletlerin iptali ve iadesi yapılabilmektedir. Fakat otobüs sefer saatlerinden 24 saat öncesinde yapılması gerekir. Sefer saatleri 24 saatten daha az kalmışsa iade ve iptal işlemleri yapılamamaktadır. Aynı zamanda iade ve iptal işlemleri için çağrı merkezi ile görüşülebilir. Problemler kısa zamanda çözüme kavuşturulacaktır.

Bayburt Turizm seferlerini herhangi bir sebepten dolayı iptal etmesi veya kalkış saatinin değişmesi durumunda tüm yolcuları bu konuda sefer saatinden önce bilgilendirilmektedir. Müşterilerin mağdur olmaması için sefer saatlerinden çok önce bilgi verilerek, otobüs terminallerine yolcuların çok önceden gelişleri engellenmektedir.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Digiturk

Lig Tv

Bayburt Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

ugur 22.05.2019

yolculara davranışları ve yolculuk süresinde ki hizmet kaliteliydi.tercih edebilirsiniz.

Barış 17.03.2019

Daha önce hiç tercih etmemiştim. ama diğer firma ile problem yaşadıktan sonra artık burayı kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bayburt Turizm Firması İçin Yorum Yap


Bayburt Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)