Tokat Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Tokat

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2001

 • adres

  ADRES

  Yeni Mahallesi, 60200 Tokat Merkez/Tokat, Türkiye
  MERKEZE UZAKLIK : 1,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0356) 214 22 21

Tokat Otogarı Hakkında Bilgi

Tokat Karadeniz Bölgesi’nde yer alan çevresinde de Samsun, Sivas, Ordu, Yozgat gibi illerin bulunduğu ancak iki adet ilçesinin de İç Anadolu Bölgesi sınırlarında kalıyor. Toplamda 12 ilçeye sahip Tokat hava olarak da oldukça uygun sıcaklıkta bulunuyor. Türkiye’nin gelişen illerinden olan Tokat da yaklaşık yirmi yıl önce kurulan Tokat otogarı (Tokat Belediyesi otobüs terminali) yaz aylarında bazı zamanlarda yetersiz kalabilirken genel olarak sorunsuz bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyor.

Başkente yakın bir yer olduğundan dolayı farklı işleyiş içerisinde olan bu otogar firmaları her gün İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyükşehirlere seferler düzenlenir. Ayrıca birçok çevre illere ve ilçelere ulaşım da oldukça kolaydır. Tokat Karadeniz ve İç Anadolu Bölgeleri’nin merkezinde bulunduğu için bu iki bölge arası seferler de kullanılması zorunlu olan bir yerdir. Metro gibi ulusal otobüs firması bulunan Tokat da Süha, Palandöken, Almuş Tur, Lüks Erova gibi otobüs firmaları bulunuyor. Ayrıca bu otobüs firmalarından otobüs bileti almak da mümkündür.

Haritada Tokat Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Tokat Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()