Kırıkkale Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Kırıkkale

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2006

 • adres

  ADRES

  Çalılıöz Mahallesi, 71100 Merkez/Kırıkkale, Türkiye
  MERKEZE UZAKLIK : 3,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0318) 224 40 60

Kırıkkale Otogarı Hakkında Bilgi

Şehir merkezine 3,5 km uzaklıkta bulunan Kırıkkale şehirler arası yolcu taşıma terminali Çalılıöz mahallesinde yer almaktadır. 2006 yılında hizmete açılan Kırıkkale otogarı birçok şehre seferler düzenlemektedir. Uygun otobüs bileti ile konforlu bir yolculuk yapmak mümkündür. Aynı zamanda birçok ile gitmek için yol güzergahında bulunan otogar için çok sayıda yolcu otobüsü otogara giriş yapmaktadır. Kırıkkale Kırşehir yolu üzerine kurulan otogar Kırıkkale üniversitesine çok yakındır. Başkent Ankara'ya her yarım saatte bir araba bulmak mümkündür. Şehir merkezine ulaşım için servisleri veya sürekli kalkan yolcu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Hemen önünde bulunan taksi durağını da kullanmak mümkündür.

Kırıkkale otogarı çok büyük değildir. Ancak güzergâh olarak çok işlek bir yerde kurulu olduğu için hem alışveriş yapmak hem de kafe veya restoran gibi yerlerde yemek yemek mümkündür. Kırıkkale otogarı yakınında Podyum Avm, az ilerisinde Kırıkkale üniversitesi vardır. Aynı zamanda içinde büfe gibi küçük işletmeler bankamatikler mevcuttur. Birçok firma daha konforlu ve kaliteli yolculuk yapmanız için sizlere hizmet vermeye çalışmaktadır.

Haritada Kırıkkale Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Kırıkkale Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()