Gümüşhane Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Gümüşhane

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1993

 • adres

  ADRES

  Hasanbey Mahallesi, Daltaban Sanayi Sitesi 1. Blok No:8, 29000 Merkez/Gümüşhane
  MERKEZE UZAKLIK : 2,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0456) 213 14 32

Gümüşhane Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Gümüşhane Otogarı Hakkında Bilgi

Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerinin arasında adeta bir köprü görevi gören, fakat istenildiği miktarda büyüklüğe sahip olmayan Gümüşhane otogarı, ilde bulunan nüfusun az olmasına da bağlı olarak otogarın küçük olmasına sebep olmuştur. Şimdiye dek otogarın büyütülmesi hakkında herhangi bir çalışma veya fikir dile getirilmemiştir. Otogarın içerisinde yer alan ve Türkiye'nin her yerine otobüs bileti satan birçok firma vardır. Ama dikkat çeken noktanın Gümüşhane otogarında bilet satan firmaların neredeyse hepsinin başka illere ait otobüs firmalarının olduğu gözlenmiştir.

Çok az sayıda firmanın Gümüşhane iline ait olduğu görülür. Tamamen bölgesel ve yöresel çalışan bu firmalardan otobüs bileti almak için otogara uğramak ya da internet sitelerini ziyaret etmek yeterli olacaktır. Sefer düzenleyen firmaları incelemek için otogara ait internet sitesine bakmak veya bizzat otogara gidip yerinde görmek mümkündür. Otogar bulunduğu yer itibariyle kolay bir ulaşım ağına sahiptir. Merkezin yakınında bulunan otogara her yerden kolayca erişim yapılabilir. Ayrıca düzenlenen servisleri sayesinde kolay bir şekilde otogara erişim sağlanır.

Haritada Gümüşhane Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Gümüşhane Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()