Erzincan Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Erzincan

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2012

 • adres

  ADRES

  Cengiz Topel Mahallesi, Erzincan Otogar Yolu, 24036 Yoğurtlu Belediyesi Merkez/Erzincan
  MERKEZE UZAKLIK : 5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0446) 214 16 03

Erzincan Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Erzincan Otogarı Hakkında Bilgi

Erzincan otogarı (Şehirlerarası Otobüs Terminali) 1992 senesinde yaşanan büyük Erzincan depreminden sonra yenileme dönemine girerek daha kapsamlı ve sağlam temeller üzerinde oturtulup hizmet vermeye başlamıştır. Şehir merkezine ortalama 5 Km'lik bir uzaklıkta bulunan otobüs terminaline ulaşım yine şehir merkezinden kalkan çeşitli dolmuş ya da otobüsler vasıtası ile sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra terminale ulaşmanın en kolay yollarından biri de otobüs bileti satın aldığınız firmaların yolcularına sağladığı şehir içi servisleri kullanmaktır.

Otobüs terminali, içerisinde yolcuların ve bekleyenlerin verimli vakit geçirmelerini sağlamak amacı ile pek çok kafe, yemek alanı ve küçük büyük mağazalar bulunmaktadır. Hem şehir içi hem de şehirlerarası çeşitli seferlerin düzenlendiği terminal oldukça geniş bir alana yayılmış ve bünyesinde pek çok otobüs markasını barındırmaktadır. 2012 senesinde tamamen yenilenmiş ve büyütülmüş hali ile donanımlı olarak hizmet hayatına devam edebe Erzincan Otobüs Terminali, aktarma yapan ya da çevre şehirlere doğru yolculuğa çıkan seferilerin uğradığı uğrak bir noktadır. Toplamda 16 adet otobüs peronunun bulunduğu terminalde yolculuk etmeyi seçebileceğiniz çeşitli otobüs markaları yer alır.

Haritada Erzincan Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Erzincan Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()