Muğla Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Muğla

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2005

 • adres

  ADRES

  Atatürk Bulv. Ahmet Saadettin Özhan Sk. Merkez/Muğla
  MERKEZE UZAKLIK : 1 km

 • telefon

  TELEFON

  (0252) 214 0037

Muğla Otogarı Hakkında Bilgi

Yaz turizmi dediğimizde aklımıza gelen ilk yerlerden biri olan Ege ve Akdeniz bölgesi birçok turisti buraya çekmektedir. Özellikle Muğla, birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Muğla otogarı oldukça büyük bir yerdir ve yaklaşık 60 şirkete ev sahipliği yaptığı bilinir. Şehir içi veya şehirlerarası birçok otobüs bileti satılan otogarda istediğiniz yere uygun fiyattan gidebilirsiniz. Özellikle asker, öğrenci, şehit ailesi, engelli ve gazilere özel indirim yapan firmalar bulunmaktadır. Büyük bir şehir olan Muğla'da otogar sıkıntısı bulunmaktaydı.

Ulaşım konusunda zorluk çeken Muğla halkına iyi haber 2000 yılında geldi ve otogar kurularak şehir içindeki trafik az da olsa rahatlama sağladı. Özel bir konumda olan otogardan istediğiniz yere yürüme hızında gidebilirsiniz. Ana merkezlerin ortasında yer alan otogarda bilet almak için biraz erken davranmak zorundasınız. Çünkü yaz aylarında biletler hızlı bir şekilde tükenmektedir. Açıkta kalmamak için her zaman biletinizi en az 1 hafta önceden ayırtmanız sizin için daha iyi olacaktır. Ayrıca otogarda bulunan dükkanlarda her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Haritada Muğla Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Muğla Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()