Çorum Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Çorum

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2015

 • adres

  ADRES

  Çepni Mh. Yeni Sanayi Cd. Merkez/Çorum
  MERKEZE UZAKLIK : 3,1 km

 • telefon

  TELEFON

  (0364) 213 66 70

Çorum Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Çorum Otogarı Hakkında Bilgi

Çorum Otogarı (şehirler arası otobüs terminali) eski otogar ile birlikte hizmet vermektedir. Eski otogarın aksine Çorum Merkez'e olan uzaklığı biraz daha fazladır. Otobüs firmaları, yolcu indirip alırken genelde eski terminale gitmektedir. Fakat eski terminalden, yeni terminale otobüs ve minibüsler bulunmaktadır. Aynı şekilde Çorum merkezden eski otogara ve yeni otogara giden otobüs ve minibüsler bulunuyor. Bu sayede, çoğu yolcunun zor durumda kalması sorunsuz şekilde engellenmiş oluyor.

Çorum otogarında, otobüsünü beklerken, meşhur Çorum leblebisinden tadabilirsiniz. Otogar içerisinde leblebi satan birçok dükkân vardır, dilediğiniz zaman paket de yaptırılabilirsiniz. Otobüs bileti satın alabileceğiniz geniş yelpazede otobüs firmaları bulunuyor. Çorum otogarı içerisinde halkın gereken tüm ihtiyaçlarının karşılandığı kafe ve restoranlar da bulunuyor. Dinlenme tesisleri ve emanet odaları sayesinde, yolculuk edecek olan yolcuların tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır. Çorum otogarı içerisinde halkın gereken tüm ihtiyaçlarının karşılandığı kafe ve restoranlar da bulunuyor. Dinlenme tesisleri ve emanet odaları sayesinde, yolculuk edecek olan yolcuların tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Haritada Çorum Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Çorum Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()