Bayburt Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Bayburt

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2008

 • adres

  ADRES

  Şingah Mahallesi, Bayburt Otogar, 69000 Merkez/Bayburt, Türkiye
  MERKEZE UZAKLIK : 3 km

 • telefon

  TELEFON

  (0458) 444 02 69

Bayburt Otogarı Hakkında Bilgi

Bayburt, Doğu Karadeniz'in en güzel illerinden birisidir, son zamanlarda büyük bir gelişim gösteren Bayburt, sesini yeni inşa ettiği otogarı ile duyurmayı başarmıştır. Bayburt otogarı, 2000 yılına kadar gerekli olduğu düşünülen ve pek hizmet veremeyen bir kurumdu. Daha sonraları, geniş bir otobüs firması yelpazesi ile düzenli ve sağlıklı bir otogar projesi sunulmuştur. 2008 yılında, yeni Bayburt otogarı Bayburt Merkez ilçesinde AK Şemsettin caddesinde açılmıştır.

Bayburt otogarı, üç bin metre karelik alana yayılmıştır. Merkez ilçesinden şehrin bütün bölgelerine kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. Bayburt otogarı aynı zamanda, otobüs bileti bakımından geniş bir çeşitlilik gösteriyor. Bayburt otogarında bulunan firmalar ise, Bayburt otogarı otobüs firmaları açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir. As Bayburt Turizm, Kamil koç Turizm, Metro Turizm, Van Gölü Turizm, Has Bingöl Turizm, Özlem Bingöl Turizm, Ulusoy Turizm, firmalarıdır. Bu firmalardan en çok tercih edileni ise Bayburt ilinin sahibi olduğu As Bayburt Turizm'dir. Bayburt otobüs firması, yaptığı tüm avantajları ile tercih edilmeye devam ediyor.

Haritada Bayburt Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Bayburt Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()