Zonguldak Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Zonguldak

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1990

 • adres

  ADRES

  Terakki Mahallesi, 67100 Merkez/Zonguldak, Türkiye
  MERKEZE UZAKLIK : 1 km

 • telefon

  TELEFON

  (0372) 257 1311

Zonguldak Otogarı Hakkında Bilgi

1990’lı yıllara gelindiğinde Zonguldak Otogarı (Şehirlerarası Otobüs Terminali) mevcut yerine taşıma işlemleri gerçekleştirilmiş bulunmakta idi. Ancak aradan geçen zaman da göz önüne alındığında bu otogarın eskimesi, yıpranması ve artan nüfusun ihtiyaçlarını karşılamaktan uzaklaşması ile 2011’de bu otogarın kapsamlı bir tadilattan geçirilmesi sağlanmıştır. Şehir merkezine yaklaşık olarak 1 km mesafede bulunan bu otogarın yerine yapılmıştır. Yenileme işlemlerinin tamamlanmasının ardından otogar müşterilerine daha sağlıklı bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Bu otogar vasıtası ile yakınlarda bulunan sahillere, büyük şehirlere, şehre komşu olan diğer illere ulaşım gerçekleştirilmektedir.

Örneğin; Zonguldak’tan sahili bulunan Samsun’a direkt ulaşım sağlanması da Karadeniz Bölgesinde turizm faaliyetlerinin canlanmasına katkıda bulunmaktadır. Otogara yolcuların oldukça kolay bir şekilde ulaşmaları da mümkün olmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen bu firmada deneyimli otobüs firmalarını kullanıcılara hizmet sağlamaktadır.

Zonguldak’ta yer alan otobüs firmaları; Düzce Güven Turizm, Ankara Güven Turizm, Kanberoğlu Turizm, As 74 Turizm, Ulusoy Turizm, Varan Turizm ve Tatlıses Turizm gibi otobüs firmalarının herhangi birinden otobüs bileti alarak dilediğiniz gibi yolculuk edebilirsiniz.

Haritada Zonguldak Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Zonguldak Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()