Bilecik Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Bilecik

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2017

 • adres

  ADRES

  Ertuğrulgazi Mh. Atatürk Bulv. Bilecik/Merkez
  MERKEZE UZAKLIK : 450 M

 • telefon

  TELEFON

  (0228) 212 1088

Bilecik Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Bilecik Otogarı Varışlı Otobüs Seferleri

Bilecik Otogarı Hakkında Bilgi

Bilecik üç bölgenin ve Bursa, Sakarya gibi beş önemli ilinde tam göbeğinde yer alıyor. Bölgelere ve birçok şehre giriş yapmak için kullanılması zorunlu olan Bilecik yolları bu sebepten dolayı karayolu olarak oldukça gelişmiştir. Şehir az nüfuslu ve küçük bir yer olmasıyla biliniyor. Ayrıca Bilecik otogarı birçok otogar gibi yoğun ve kalabalık değildir. Aksine sakin ve küçüktür. Bilecik küçük olduğundan dolayı da büyük otobüs terminalleri yerine yalnızca otogarla yetinmiştir.

Turizm açısından da diğer illere göre biraz geride kalan Bilecik daha çok halkını gönderiyor. Uzun yıllardır hizmete açılan otogar pek fazla kullanılmadığından dolayı yenilenme gibi bir gereksinim de duyulmamıştır. Şehrin merkezinde bulunan otogarda iki adet ulusal otobüs firması, beş adet normal firma ve birkaç transit firma bulunuyor. Şehrin küçüklüğünden dolayı şehir merkezinde bulunan kişi için otogara araçla gitmeye gerek yoktur. Otogar şehir merkezinin her yerine yürüme mesafesindedir. Buradaki otobüs bileti alanlar daha çok çevre illere veya ilçelere seyahat için alıyor.

Haritada Bilecik Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Bilecik Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()