Artvin Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Artvin

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2010

 • adres

  ADRES

  Erzurum Caddesi No:9, 08000 Artvin Merkez/Artvin
  MERKEZE UZAKLIK : 6 km

 • telefon

  TELEFON

  (0466) 511 49 49

Artvin Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Artvin Otogarı Hakkında Bilgi

Artvin otogarı 2010’da hizmete girmiş olup yer aldığı bölge Suhizarı’dır. Artvin otogarının çevresinden diğer bölgelere kara yolu ulaşımı kolayca sağlanıyor. Ardanuç’a 34 km uzaklıkta bulunan otogar Borçka’ya 32 km uzaklıkta ve Arhavi’ye 77 km uzaklıkta yer alıyor. Transit yolculuklarına müsait olmayan coğrafi bölgede yer alan Artvin otogarının açık alan iki bin beş yüz metrekaredir. 1500 metrekaresi de kapalı olan otogarın alanı küçük olmasına karşın çoğu zaman tam kapasite çalışıyor. Otogarda yer alan otobüs firmaları dokuz tanedir. Bu firmaların çoğu bölgesel ve yerel özellik taşır.

Mimari olarak sadece altı otobüs firması için tasarlanan otogarına belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanamıyor. Otogara giriş yapmak için ticari taksilerin kullanılması gerekiyor. Ticari taksilerin yanı sıra kooperatif minibüsler de ulaşım için tercih edilebiliyor. Otobüs bileti ile seyahat edecek kişiler otogarın bulunduğu Çarşı Mahallesine ulaşarak seyahat edebilir. Artvin otogarından hareket eden otobüs firmaları ise şunlardır: Ulusoy, Metro, Kamil Koç, Yeşil Artvin, Yeni Artvin Seyahat, Doğu Karadeniz, Palandöken Turizm, Lüks Karadeniz.

Haritada Artvin Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Artvin Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()