Tekirdağ Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Tekirdağ

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2005

 • adres

  ADRES

  Hürriyet Mahallesi, 59030 Merkez/Süleymanpaşa/Tekirdağ, Türkiye
  MERKEZE UZAKLIK : 1,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0282) 264 05 00

Tekirdağ Otogarı Varışlı Otobüs Seferleri

Tekirdağ Otogarı Hakkında Bilgi

Ülkemizin batısında, Marmara Bölgesinde yer alan Tekirdağ, Trakya Bölgesinin en büyük yerleşim merkezlerinden biridir. Sınır kenti olması özelliği ile gelen ve giden yolcu sayısı fazladır ve yıl içerisinde yüz binlerce kişiyi ağırlamaktadır.

Tekirdağ'da yaşayan halkın misafirperverliği, tarihi ve doğa güzellikleri nedeniyle şehre her yıl yüzlerce turist gelir.

2005 yılında Tekirdağ Otogarı hizmete girmiş ve zamanla gelişme göstererek büyümüştür.

Tekirdağ Otogarından Türkiye'nin birçok yerine otobüs seferleri bulunur. Ayrıca Tekirdağ Otogarı Türkiye'nin en kalabalık otogarları arasında yer alır. Otogardan merkeze ve belirli semtlere özel servis aracılığıyla yapılan aktarmalar sayesinde firmalar yolcularına kolaylık sağlar.

Tekirdağ Otogarı bünyesinde birçok otobüs firmasını bulundurur. Firma çeşitliliğine bağlı olarak ve firmaya göre değişiklik gösteren seferler (en az 30 dakikada bir seferlerin olması) yolcuların otobüs bileti bulmasında kolaylık sağlar.

Tekirdağ Otogarı günümüzde şehre olan bu yoğun ilgiyi karşılayabilecek hizmeti vermektedir. Fakat ileri tarihlerde bu yoğunluğun sorun oluşturacağı düşünülmekte ve Otogarı geliştirmek adına yeni projeler geliştirilmektedir.

Haritada Tekirdağ Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Tekirdağ Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()