Bartın Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Bartın

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2002

 • adres

  ADRES

  Tuzcular Mah. Bartın-Kozcağız Yolu üzeri Merkez/Bartın, Türkiye
  MERKEZE UZAKLIK : 8,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0507) 448 86 94

Bartın Otogarı Hakkında Bilgi

Batı Karadeniz'de yer alan ve yaz aylarının vazgeçilmez küçük ve tatlı illerden olan Bartın ili, yer şekilleri sebebiyle bütün ulaşımını kara yolu ile yapmaktadır. Bu sebeple ilde yer alan otobüs seferleri son derece önemli bir yer kaplamaktadır. Bartın otogarı yer itibariyle Ankara-Bartın yolu üzerinde kurulmuştur. Ayrıca otogarın yer aldığı kısım Bartın'da merkezde yer alan Kırtepe beldesinde bulunuyor. Bartın ilinin otogarında bulunan ve sürekli seferler düzenleyen firmaların nerdeyse hepsi Karadeniz illerine ait firmalar olmaktadır. Bütün illere ait otobüs bileti Bartın otobüs terminalinde yer alan firmalarda mevcuttur.

Ayrıca bilet almak için hem otogar hem e internet siteleri üzerinden firmalardan satın alınabilir. Ama dikkat edilmesi gereken konu Bartın' a gitmek isteyenlerin bilet alımlarını son anlara bırakılmamasıdır. Son gelinen noktada Bartın' a gelmek isteyenlerde oluşan talep fazlalığı sebebiyle bilet bulmanın zorlaştığı görülmektedir. Şehrin merkezinde bulunan otogara ulaşmak oldukça basit. Zaten otobüs firmaları da bazı belirlenmiş noktalar üzerinden müşterilerine özel servis imkanlarını da sunuyor.

Haritada Bartın Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Bartın Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()