Kırklareli Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Kırklareli

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2000

 • adres

  ADRES

  Karacaibrahim Mahallesi, Mustafa Kemal Blv. No:51, 39000 Merkez/Kırklareli
  MERKEZE UZAKLIK : 550 M

 • telefon

  TELEFON

  (0288) 214 32 09

Kırklareli Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Kırklareli Otogarı Varışlı Otobüs Seferleri

Kırklareli Otogarı Hakkında Bilgi

Otobüs taşımacılığı için oldukça önemli bir yere sahip olan Kırklareli Otogarı Bulgaristan sınırında yer alıyor. Bu otogarın sahip olduğu en önemli özellik ise sadece şehirlerarası sefer sunmamasıdır. Şehirlerarası seferlerin yanı sıra Yunanistan ve Bulgaristan'a da ulaşım sunuyor. Türkiye'nin yurtdışına açılan otogarı konumunda olduğu için oldukça önemlidir. Burada gümrük öncesi aramalar sık sık yapılıyor. Bavullar açılıyor ve kontrol ediliyor. Yurtdışının yanı sıra birçok Türkiye içi bölgeye de ulaşımı sağlıyor. Marmara, Karadeniz ve Akdeniz bölgelerine sık sık seferler yapılıyor. Bu otogarın en önemli özelliklerinden bir diğeri de ulaşımının kolay olmasıdır. Hiçbir sorun olmadan minibüs ile Kırklareli Otogarına ulaşım sağlanabilir.

Otobüs bileti almak isteyen kişiler telefon numarası, internet, bayi üzerinden kolaylıkla alabilir. Otogar içerisinde 20'ye yakın otobüs taşımacılığı firması yer alıyor. Ulaşım hizmeti almak isteyen kişiler istedikleri firmayı kullanarak ulaşımı sağlayabilir. Bazı durumlarda otogara kadar gitmeden telefon yardımıyla indirimli bilet alma durumu söz konusu olacaktır. Mail adresinden de biletler konusunda gerekli bilgileri alma durumu kolaydır.

Haritada Kırklareli Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Kırklareli Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()