• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2000

 • kurucu

  KURUCU

  Yılmazlar Tuncelliler

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Tunceli

 • telefon

  TELEFON

  (428)-212-23-62

Firma Hakkında

1976 yılında Kazım Aslan tarafından Tunceli merkezli olarak kurulan Tuncelililer, sektörde yer edinmiş önemli bir firmadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı çalışan Tuncelililer, yolcularının seyahatlerini güvenli ve rahat bir şekilde geçirebilmeleri için her türlü detayı düşünmektedir. Araçlarını teknolojik yeniliklere göre tasarlayan Tuncelililer, alanında uzman, güler yüzlü ve bilgili personeli ile kaliteli bir yolculuk yapmanızı sağlamaktadır.

Tuncelililer’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Tunceli merkezli olarak kurulup kısa sürede ilk olarak Doğu bölgesi ardından da Türkiye’nin birçok noktasına hizmet vermeye başlayan Tuncelililer’i tercih etmeniz için en önemli sebeplerden bazıları:

 • Tuncelililer yolculuğunuzu güvenli bir şekilde geçirebilmeniz için kaliteli ve deneyimli şoförler ile çalışmaktadır.
 • Özellikle uzun yolculukların vazgeçilmezi olan araç içi ikramlar Tuncelililer filosundaki tüm araç ve seferlerde taze ve lezzetli olarak sizlere sunulmaktadır. Müşterilerinin misafiri olarak gören firma, herkese hitap edecek çeşitlilikte ikramlarda bulunmaktadır.
 • Tuncelililer, hizmet kalitesinden ödün vermeden uygun fiyat politikası ile seferler düzenlemektedir.
 • Oldukça kurumsal bir yapıya sahip olan Tuncelililer, karşılaşabileceğiniz sorunlara karşı hızlı ve doğru çözümler sunabilmektedir.

Tuncelililer’in Rotaları  

1976 yılında kurulan ve kurumsal bir yapıya sahip olan Tuncelililer, Türkiye’nin birçok noktasına ulaşmak isteyen yolculara hizmet verebilir durumdadır. Aşağıda Tuncelililer’in en popüler seferleri arasında Erzincan, Elazığ, Adana, Diyarbakır, Tunceli, Ankara gibi şehirlerimize yapılan seferler yer almaktadır.

Tuncelililer’in Filosu

Teknolojik olarak iyi bir altyapıya sahip araçlarla hizmet vermeye özen gösteren Tuncelililer, tüm araçlarında yolcularının seyahatlerini en iyi şekilde geçirmesini sağlayacak donanımları barındırmaktadır. Tüm araçlarında geniş ve rahat koltuklar, televizyon, internet, kulaklık, USB girişi ve klima gibi özellikleri barındıran Tuncelililer, müşteri memnuniyetinin ön plana çıktığı bir şekilde tasarlanmış bir filoya sahiptir.

Tuncelililer Tarafından Kullanılan Terminaller

Tuncelililer şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanarak faaliyetlerine devam etmektedir. Elazığ terminalinde 5 numaralı peron, Erzincan terminalinde 14 numaralı peron, Malatya terminalinde 2 numaralı peron, Gaziantep terminalinde 22 numaralı peron, Diyarbakır terminalinde 33 numaralı peron, Şanlıurfa terminalinde 2 numaralı peron, Adana terminalinde 12 numaralı peron, Kovancılar terminalinde 23 numaralı peron, Mersin terminalinde 23 numaralı peron ve Ankara terminalinde 27 numaralı peronları kullanmaktadır. Tuncelililer, bu peronlar vasıtasıyla Türkiye’de birçok noktaya seferler düzenlemektedir.

Tuncelililer’in Otobüslerinin Özellikleri

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli sefer düzenlemeye oldukça önem veren Tuncelililer yolcularının seyahatlerini en kaliteli ve keyifli bir şekilde geçirmesi için son teknoloji ile donanmış bir filoyla faaliyetlerini yürütmektedir. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Tuncelililer, bu ekranlar sayesinde araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izleme ve müzikleri dinleme fırsatı sunduğu gibi ekranlarda yer alan USB girişleri sayesinde kendi istediğiniz filmleri ve dizileri izleme ve müzikleri dinleme fırsatı da tanımaktadır. Araçlarda bulunan okuma lambası sayesinde yolculuğunuz boyunca kitap, gazete, dergi gibi yayınları okuyarak yolculuğunuzun daha keyifli geçmesini de sağlama olanağına sahip olursunuz. Tuncelililer filosunda yer alan otobüslerde araç içi radyo olduğu gibi, yolculuk boyunca kullanabileceğiniz kulaklık imkanı da sağlanmaktadır.

Tuncelililer’in Şubeleri

Yolcularına en iyi hizmeti sunmak isteyen Tuncelililer, ülke genelinde çok sayıda şubeye sahiptir. Tuncelililer en iyi seyahat deneyimini yaşamanız için pek çok ilimizde yer alan onlarca şubesi ve yüzlerce personeli ile faaliyetlerini yoğun bir şekilde sürdürmektedir.

Tuncelililer Rezervasyon ve Online Ucuz Bilet Satışı

Tuncelililer ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com adresi üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. hizlibilet.com aracılığıyla online bilet ve rezervasyon seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Bunun dışında seyahat saatlerini öğrenmek, en uygun fiyatlı biletleri bulmak ve bunlar gibi tüm satın alma işlemlerinizi online gerçekleştirmek için hizlibilet.com’dan faydalanabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Yılmaz Tuncelililer Seferleri

Yılmaz Tuncelililer Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

duruk 29.05.2019

yılmaz tuncelilerlen elazığa gittim biletleri çok uygyn her saat bilet bulabilirsiniz çok iyi

yusuf yusuf 29.05.2019

yılmaz tunceli ile erzincana gittim biletleri gayet uygundu ama hizmet biraz eksikti oda iyi olabilirdi

Yılmaz Tuncelililer Firması İçin Yorum Yap


Yılmaz Tuncelililer

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)