• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2006

 • kurucu

  KURUCU

  Mustafa Kahraman

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Hakkari

 • telefon

  TELEFON

  0 438 211 67 34 - 41 01

Firma Hakkında

Star Hakkari Turizm, 2006 yılında Hakkari merkezli olarak Mustafa Kahraman ve Dündar Kahraman tarafından kurulmuş bir seyahat firmasıdır. Kuruluşundan bu yana sürekli gelişme göstererek çalışmalarına devam eden firma, ileriye dönük çalışmaları ile başta faaliyet gösterdiği bölgesi olmak üzere, Türkiye çapında dikkat çekmektedir.  Sahip olduğu konumu müşteri memnuniyetini her şeyin önüne koyan yapısı sayesinde elde eden Star Hakkari Turizm, otobüslerinde teknolojik donanımlara yer vermektedir. Star Hakkari Turizm sürekli olarak gelişmekte hem seyahat düzenlediği rotaları hem de araç sayısını arttırarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Star Hakkari Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Tercih etmek için çok önemli özelliklere sahip olan Star Hakkari Turizm’in en önemli özelliklerine aşağıda yer verilmiştir.

 • Konforlu, lüks ve modern araçlardan oluşan geniş bir filoya sahip olan firma, yolculuğunuzun rahat geçmesi için tüm imkanları sağlamaktadır.
 • Star Hakkari Turizm, yolcularına seyahat öncesi ve sonrasında çeşitli imkanlar sunarak, üstün bir yolculuk deneyimi yaratmayı amaçlamaktadır.
 • Çalışan kadrosunu özenle seçen bir firma olduğundan, güler yüzlü ve bilgili çalışanlarla hizmet vermektedir.
 • Star Hakkari Turizm sefer süresince her türlü güvenlik önlemini alarak yolcularının gidecekleri yere güvenli bir şekilde varmasını öncelik olarak görmektedir.
 • Yolcularından gelen geri bildirimleri dikkate alan firma, şartlarını sürekli olarak iyileştirmektedir.

Star Hakkari Turizm’in Rotaları

Star Hakkari Turizm, Doğu bölgesinde özellikle Hakkari ile Van arasında seferler düzenlemektedir.

Star Hakkari Turizm’in Filosu

Star Hakkari Turizm, filosunda kaliteli ve konforlu araçlar bulunmasına önem veren bir firmadır. Bu sebeple genel olarak yeni otobüsler kullanılmasına özen göstermektedir. Star Hakkari Turizm, yolcularının çağın yenilikleri ile seyahat etmesi için tüm araçlarında rahat koltuklar, televizyon, internet, kulaklık, havalandırma, klima ve ısıtma sistemleri gibi donanımlara yer vermektedir. Bu sayede Star Hakkari Turizm ile seyahat etmeyi tercih ettiğiniz her seferde, son derece konforlu bir yolculuk geçirirsiniz.

Star Hakkari Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası terminalleri kullanarak faaliyetlerine devam eden Star Hakkari Turizm, Hakkari ve Van arasında seferler gerçekleştirmektedir. Bu seferleri gerçekleştirirken kendisi için Hakkari Otogarı, Van Otogarı ve Gevaş Otogarında kendisi için ayrılan peronları kullanmaktadır.

Star Hakkari Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Son derece kaliteli ve rahat yolculuk yapabileceğiniz Star Hakkari firmasının otobüslerinde yolculukta ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikler düşünülmüş ve tasarım buna göre yapılmıştır. Geniş ve rahat koltukları bulunan otobüslerde Wi-Fi ile internete erişim sağlama olanağınız bulunmaktadır. Star Hakkari Turizm’in araçlarının tamamında koltuk arkasında bulunan ekranda televizyon yayını izlemeniz mümkündür. Ayrıca bu ekran vasıtasıyla otobüste kayıtlı bulunan onlarca kategorideki yüzlerce filmi ya da diziyi izleyebilir ya da binlerce müzikten hoşunuza gidenleri dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte otobüste bulunan okuma lambası sayesinde yolculuk sırasında kitap, gazete ya da dergi okumanız mümkün olmaktadır. Bununla birlikte araçlarda dahili olarak radyo bulunduğundan yolculuğunuz esnasında bu radyoyu dinleyebilirsiniz.

Araçlarında yolcuları için her şeyi düşünen Star Hakkari Turizm sabah seferlerinde yolcularına kahvaltı vermektedir. Ayrıca Lig TV yayını bulunan araçlarda maç saatlerinde Süper Lig ve Lig TV bünyesinde bulunan diğer liglerin maçlarını izleyerek çok keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Araçlarda WC bulunması sayesinde ise ihtiyaç gidermek için molayı beklemenize gerek kalmayacaktır. Yolcularının dini hassasiyetlerine önem veren Star Hakkari Turizm molalarını namaz vakitlerine uygun olarak verir ve ibadet etmeniz için kolaylık sağlar.

Star Hakkari Turizm’in Şubeleri

Hakkari ile Van arasında karşılıklı seferler düzenleyerek faaliyetlerini sürdüren Star Hakkari Turizm’in bu seferlerinde yolcularına kaliteli hizmetler sunabilmek için Van ve Hakkari’de şubeleri bulunmaktadır.online uçak ve otobüs bileti'nizi hizlibilet.com'dan alabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Star Hakkari Turizm Seferleri

Star Hakkari Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

asım 29.05.2019

star hakkari ile yolculuk yaptım cok yolcu alıyor ayakta alıyor nefes alamıyoruz bu sorun çözülse sıkıntı yok fiyatlar çok uygun

Star Hakkari Turizm Firması İçin Yorum Yap


Star Hakkari Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)